روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 215
  • 446
  • 1,294,916
جابه‌جایی ۴/۴ میلیون تن بار از مبداء آذربایجان شرقی

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از جابه‌جایی ۴/۴ میلیون تن بار از مبداء استان به مقصد اقصی نقاط کشور در سه ماهه نخست سال خبر داد و گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۶/۶ درصدی را نشان می‌دهد و شرکت‌های حمل‌ونقل کالا ۱۲۰ هزار بارنامه برای کالاهای مذکور صادر کرده‌اند.
کاظم تیمورزاده اظهار کرد: اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با هدف فراهم کردن حمل‌ونقل سریع، ارزان و ایمن به بهره‌برداران شبکه جاده‌ای خدمات رسانی می‌کند.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی در خصوص ارتقای ایمنی تردد جاده‌ای، بیان کرد: در بخش ارتقای ارتقای ایمنی تردد جاده‌ای اقدامات وسیع انجام گرفته که از آن جمله می‌توان به رشد ۸۴ درصدی برخورد با تخلفات ناوگان حمل و نقلی دارای اضافه بار، ایمن‌سازی مدارس حاشیه راه‌های استان، بهبود کیفیت نظارت بر مراکز معاینه فنی ناوگان عمومی جاده‌ای و افزایش تعداد برگ معاینه فنی صادره به میزان ۲۴ درصد و نیز اجرای طرح های ارتقاء ایمنی تردد موتورسواران و عابرین پیاده اشاره کرد.
تیمورزاده ادامه داد: در بخش ترانزیت طی سه ماهه نخست امسال تعداد ۴۴۲۰ نفر مسافر طی ۲۳۵ سفر با استفاده از ناوگان مسافری به مقاصد خارج از کشور عزیمت کرده‌اند. در بخش حمل و نقل مسافر داخلی نیز یک میلیون و ۳۹۸ هزار و ۶۷۰ نفر مسافر طی ۱۵۱ هزار و ۸۲۳ سفر انجام شده از ناوگان عمومی جاده ای استفاده کرده‌اند.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی تصریح کرد: مجموع میزان تناژ محمولات ترانزیتی و وارداتی و صادراتی در سه ماهه نخست امسال در پایانه مرزی جلفا بالغ بر ۱۳۶ هزار و ۷۴۹ تن است که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۳۷ درصدی را نشان می‌دهد.
کاظم تیمورزاده ادامه داد: تناژ مذکور برای پایانه مرزی نوردوز نیز برابر ۱۰۴ هزار و ۶۲۶ تن بوده که حاکی از افزایش ۹ درصدی نسبت به سال قبل است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز