روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 516
  • 1,575
  • 1,392,952
جاسازی مواد در کاپشن

رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه گفت: با تلاش ماموران کلانتری، هروئین فروش بوستان ابریشم در جنوب تهران شناسایی و دستگیر شد.
سرگرد رضا قاسمی ، درباره جزئیات عملیات پلیسی شناسایی و دستگیری متهم مواد فروش، اظهارداشت: با شکایت شهروندان در خصوص فعالیت های مجرمانه یکی از مواد فروشان سابقه دار در بوستان ابریشم تهران، پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران این یگان رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.در بررسی های پلیسی مشخص شد مرد ۴۰ساله ای به نام “م.خ” که ظاهری لاغراندام و نحیف دارد، با پرسه زنی در پارک ابریشم اقدام به فروش موادمخدر می نماید و این امر ضمن ایجاد نا امنی برای خانواده ها به تجمع معتادان نیز منجر شده است.
کلانتر ۱۶۰ خزانه ادامه داد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده، ساعت ۱۳ روز ۱۶ آبان ۹۵ ماموران این یگان ضمن حضور در بوستان ابریشم محل را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفتند و دقایقی بعد متهم مذکور را مشاهده و درصدد دستگیری وی بر آمدند.
رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه با بیان اینکه در بازرسی بدنی از متهم ۱۷گرم هروئین با لفافه به صورت بسته بندی های کوچک که در زیر کاپشن جاسازی شده بود به همراه مبلغ یک میلیون تومان وجه نقد کشف و ضبط شد، خاطرنشان کرد: برابر برسی های بعمل آمده نامبرده از فروشندگان به نام هروئین در جنوب پایتخت است که پرونده وی پس از چمع بندی مقدماتی، برای تحقیقات تکمیلی در اختیار ماموران پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز