روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,483
  • 1,097
  • 1,390,648
جانشین آقایی در تراکتور کیست؟

خبری مبنی بر توافق رسمی سعید آقایی بازیکن بومی تراکتورسازی تبریز با باشگاه سپاهان بر روی خبرگزاری ها منتشر شد،بعد از آن خبر بود که هوادران این باشگاه پرطرفدار در مورد وضعیت تیم مورد علاقه خود بیش از پیش نگران شدند زیرا باشگاه تراکتورسازی از پنجره نقل و انتقالات تابستانی محروم است و نمی تواند بازیکنی را برای جایگزینی سعید آقایی جذب بکند.
اما خبر خوشحال کننده برای پرشورها این است که محمد نادری بازیکنی که در نیم فصل گذشته از تراکتورسازی به نساجی مازندران بصورت قرضی پیوسته بود،به این تیم بازگشته است.
محمد نادری سال گذشته از تیم مقاومت تهران به تراکتور پیوست ابتدا با مسولان باشگاه ماشین سازی به توافق رسیده بود ولی بنا به دلایلی سر از تراکتورسازی درآورد و این فصل نیز در ترکیب تراکتور به میدان خواهد رفت.
نادری سابقه کاپیتانی در تیم امید مقاومت تهران و همچنین نائب قهرمانی جوانان جهان را نیز در کارنامه خود دارد.پست او دفاع چپ می باشد و همچنین در دفاع وسط نیز می تواند بازی کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز