روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 49
  • 700
  • 1,331,989
جانمایی و نصب آثار سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تبریزدر سطح شهر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، از جانمایی و نصب آثار سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تبریز در نقاط مختلف شهر، از جمله جاده هنر و سلامت در مسیر ائل گلی خبر داد.
به گزارش شهریار، رضا خلیلی با اعلام این که مجسمه ها بخشی از المان های زیبایی شهری محسوب می شوند، گفت: سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، این آثار را به عنوان بخشی از داشته های شهر، جانمایی کرده و در نقاط مشخص شده نصب می کند.
وی با اشاره به ارزش هنری آثار این سمپوزیوم، تصریح کرد: نصب مجسمه های سنگی سمپوزیوم بین المللی تبریز، در عین حالی که بر زیبایی و جاذبه های بصری شهر می افزاید، مجموعه ای از آثارهنرمندان کشورهای مختلف را تشکیل می دهند که در نوع خود، ذخیره ای ارزشمند برای شهر است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، اظهارداشت: همچنین وجود این مجسمه ها درنقاط مشخص، می تواند به عنوان جاذبه گردشگری برای هنرمندان این عرصه نیز مطرح شود.
خلیلی در باره مکان نصب این مجسمه ها نیز افزود: بخش اعظم مجسمه ها در مسیر جاده سلامت ایل گلی که به عنوان جاده هنر و سلامت نامیده شده، نصب و تعداد اندکی نیزدر سطح شهرقرارداده می شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز