روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
جانی تازه در کالبد چمن یادگار امام(ره) دمیده شده است

نماینده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در استان آذربایجان شرقی گفت: با بهره گیری از دانش بومی و تبریزی جانی تازه ای در کالبد چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) دمیده شده است.
شاهین درستکار افزود: بعد از عدم نگهداری مناسب چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) توسط پیمانکار پروژه و نارضایتی های بوجود آمده از وضعیت نامناسب چمن، در نیم فصل نسبت به تعویض پیمانکار نگهداری اقدام شد و اتفاقا موفقیت بی سابقه ای هم در این خصوص بدست آمد.
وی اظهار داشت: از آن تاریخ به بعد با تکیه بر دانش بومی یکی از عزیزان که اتفاقا تبریزی هم هست و بعنوان مشاوراز طرف اداره کل ورزش و جوانان معرفی شد با هماهنگی پیمانکار جدید نگهداری موفق شدند چمن را به شرایط مطلوب بازی برسانند
و با کارهای اصولی و فنی که بر روی چمن انجام دهد این چمن را به اندازه متحول نماید.
درستکار تصریح کرد: بعنوان یک آذربایجانی موفقیت تیم محبوب تراکتورسازی برایم مهم است به همین خاطر با تمام وجود تلاش می کنیم تا تراکتور در بهترین زمین و مناسبترین شرایط به میدان رود و با پیروزی دل طرفداران خود را شاد نماید.
نماینده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی همچنین در خصوص سیستم هیتینگ ورزشگاه یادگار امام (ره) اظهار داشت: این سیستم طبق آخرین متد دنیا ساخته شده است که شامل سه دیگ آب گرم است البته در شرایط استاندارد دو دیگ کافی است اما یک دیگ اضافه برای مواقع اضطراری تعبیه شده است که مشکلی پیش نیاید.
وی اذعان داشت: طبق مشاهدات عینی سیستم هیتینگ گرمایش از کف بصورت کامل بدون هیچ مشکلی در مجموعه اجرا شده و خوشبختانه وجود این سیستم موجب شده است تا تغذیه ایده آل توسط ریشه و سرسبزی چمن در ورزشگاه به خوبی تامین شود.
درستکار ادامه داد: سیستم هیتینک بهترین دمای لازم برای ریشه چمن (۱۸-۲۲ درجه سانتیگراد) تحت هر شرایط تامین می نماید و دست کارشناس چمن را در بدترین شرایط جوی باز می گذارد تا هر گونه عملیات ترمیم و تغذیه چمن را به نحو احسن انجام دهد.
وی در پایان تاکید کرد: با یاری خدا این روند را ادامه خواهیم داد تا بهترین چمن از لحاظ کیفی، یکنواختی و مسطح را در تبریز فراهم سازیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز