روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 121
  • 1,087
  • 1,361,120
جایگاه ویژه روابط عمومی ها در انعکاس خدمات دستگاه های اجرایی

خدمات ادارات و دستگاه های اجرایی باید به جامعه اطلاع رسانی شود و در این راه روابط عمومی های دستگاه ها نقش اساسی و کلیدی دارند.
سعید برزگر ضمن اعلام مطلب فوق افزود : مسئولین حتما باید جایگاه روابط عمومی را بیش از پیش تثبیت کنند تا با استفاده از آخرین تکنولوژی و دستاوردها در حوزه ارتباطات عملکرد مجموعه ها را اطلاع رسانی کنند.
وی همراهی مدیران روابط عمومی در شناسایی تخلفات انتخاباتی و تخریب کنندگان خدمات دولت ضروری دانست و گفت : برخی گروه ها و افراد با بی انصافی کامل و بر اساس اختلافات فردی و گروهی خدمات دولت را نادیده می گیرند و سعی در تخریب آن دارند ؛ و در این شرایط بهترین راهکار دستگاه ها جوابگویی به جامعه و ارائه ی اطلاعات درست جهت تنویر افکار عمومی است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تبریز همچنین از مدیران روابط عمومی ادارات و نهادها خواست با توجه به ارتباطات خود در اداره و اجتماع ، نقش پررنگی در انتخابات پیش رو داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز