روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 135
  • 814
  • 1,335,871
جدیت در تداوم عمران و آبادی شهر اولویت شهرداری تبریز

سرپرست شهرداری تبریز گفت: روند رو به رشد عمران آبادی شهر و خدمت رسانی شهرداری به شهروندان بیش از پیش و با جدیت ادامه خواهد داشت.
به گزارش شهریار، محمد حسین اسحقی اظهار داشت: محدودیت فصل کاری در شهر از یک سو و ضرورت کسب رضایتمندی قاطبه شهروندان از سوی خادمان آنها در شهرداری، ضرورت تلاش بیش از پیش یکایک کارکنان خدوم شهرداری را دوچندان می کند.
سرپرست شهرداری تبریز افزود: تداوم اجرای پروژه های عمرانی در جای جای شهر، خدمت رسانی و توجه به پاکیزگی و زیبایی شهر در تابستان با توجه به حضور میهمانان و گردشگرانی که از سراسر کشور در تبریز حضور دارند باید مورد توجه قرار گیرد.
اسحقی ضمن تقدیر از انتخاب و اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان سرپرست شهرداری تبریز افزود: مجموعه خدوم کارکنان شهرداری تبریز همچنان با تمام تلاش و همت خود برای آبادانی، عمران و زیبایی شهر تبریز می کوشند و اعتماد شورا ،خادمان شهر را در انجام وظایف مصمم تر و موفق تر خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه اعتماد شورا به وی و سپردن مدیریت شهر کهن تبریز در مدت معین افتخار بزرگی است، اظهار داشت: همکاران مجموعه بزرگ شهرداری توجه داشته باشند که تداوم خدمت رسانی به شهروندان با انگیزه بیشتر از قبل ضروری است و از تک تک مجموعه مدیریت شهری درخواست می کنم به هیچ عنوان جهت دیدار و تبریک گویی مراجعه نداشته باشند و شخصا در فرصت های آتی در مناطق و سازمان های تابعه حضور خواهم یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز