روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 269
  • 778
  • 1,125,619
جدیت در کار و انضباط اداری سرلوحه کارکنان شهرداری منطقه ۲ تبریز

کارکنان شهرداری منطقه دو تبریز حضور به موقع و منظم در محل کار و فعالیت مضاعف برای کسب رضایت حداکثری ارباب رجوع را در دستور کار خود قرار داده اند.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، غلامرضا عونی کهنموئی مدیر امور اداری این منطقه گفت: تمامی کارکنان این شهرداری به تبعیت از باقر خوشنواز شهردار و محمد فرمانبر معاون مالی اقتصادی منطقه که هر روز ساعاتی قبل از وقت اداری در محل کار خود حاضر می شوند، حضور به موقع و رعایت ضوابط اداری را سر لوحه کار خود قرار داده اند.
کهنموئی در ادامه افزود: شهردار و معاون مالی و اقتصادی منطقه در اکثر روزها در ساعات غیر اداری نیز برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان در محل کار خود حاضر هستند و به تبع آن کلیه همکاران به تبعیت از آنان با رعایت نظم و انضباط کاری در حال فعالیت می باشند.
وی با عنوان اینکه این حوزه با پیگیری های مستمر، برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان حوزه امور اداری و کارگزینی شهرداری تبریز نسبت به بررسی وضعیت استخدامی و ارتقای شغلی کلیه کارکنان جدیت به خرج داده است اظهار داشت: شهرداری منطقه دو تبریز بزرگترین مجموعه کارکنان از لحاظ تعداد نیروی انسانی در بین سایر مناطق و سازمان های تابعه را دارد که با نهایت جدیت و انضباط کاری برای موفقیت و نیل به اهداف سازمان گام برمی دارد.
کهنموئی با عنوان اینکه اشرافیت کامل امور اداری بر نحوه سرویس دهی به تمامی کارکنان و بهینه سازی ترانسپورت از سایر اقدامات انجام شده در طی ماه های گذشته می باشد، درباره امکانات ایجاد شده برای تکریم ارباب رجوع گفت: در این زمینه نیز با ایجاد امکانات رفاهی بیشتر به مراجعه کنندگان نسبت به تغییرات فیزیکی در سالن های منطقه و مناسب سازی محیط برای رفاه حال شهروندان اقدام شده و با استقرار میز خدمت برای راهنمائی بهتر مراجعین و امکان استفاده از بوفه منطقه، فضای آرامی برای مراجعه کنندگان فراهم شده است.
مدیر اموراداری منطقه دو همچنین تجهیز بوفه برای صرف صبحانه کارکنان را از سایر مواردی ذکر کرد که برای رفاه حال پرسنل ایجاد گردیده است.
کهنموئی در پایان سخنان خود همچنین برگزاری همه روزه نماز جماعت در اداره و برگزاری دعای پرفیض عاشورا در روزهای پنجشنبه هر هفته در ماه های محرم و صفر در نمازخانه این شهرداری را از فعالیت های مذهبی و فرهنگی شهرداری منطقه دو تبریز عنوان کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز