روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 56
  • 1,073
  • 1,394,422
جرائم پلکانی موجب بحرانی تر شدن واحدهای تولیدی می شوند

رئیس کمسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تبریز خبرداد: برخی بانک ها در شرایط رکود، از واحدهای مشکل دار جرائم پلکانی دریافت می کنند که موجب بحرانی تر شدن وضعیت این واحدها می شود.
محمدباقر شریف ‎ زاده عصر در سی‌امین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان اظهار کرد: با توجه به وفور صنایع غذایی در استان، فرصت مناسبی است تا کمیته ای ویژه در ارتباط با کشور قطر یرای تامین مواد غذایی مورد نیاز تشکیل شود تا صنایع استان از این فرصت بهره مندی لازم را کسب کنند.
وی در ادامه با بیان این مطلب که برخی از مصوباتی توسط بانک مرکزی اعلام شده است با بی توجهی برخی بانک ها مواجه بوده است، عنوان کرد: برخی بانک ها نسبت به این مصوبات شانه خالی می کنند، به همین دلیل برخی واحدهای تولیدی با مشکل مواجه می شوند.
رئیس انجمن مدیران صنایع استان با انتقاد از برخی بانک ها که به دریافت جرائم پلکانی از واحدهای تولیدی مشکل دار می پردازند، اعلام کرد:شایسته نیست برخی بانک ها در شرایط رکود، از واحدهای مشکل دار جرائم پلکانی دریافت کنند چرا که باعث بحرانیتر شدن وضعیت این واحدها از قبل می شوند.خواستار حذف جرائم پلکانی بانک ها طبق مصوبه ی بانک مرکزی هستیم.
وی با اشاره به بخشنامه ی بانک مرکزی که هرگونه مسدودی به عنوان ترمیم سود خلاف قانون است، خاطر نشان کرد:برخی بانک ها در کنار ارائه ی تسهیلات خلاف قانون عمل و اعتنایی نمی کنند.بخشی از تسهیلات را نیز مسدود می کنند.خواستار اصلاح چنین کارهایی در استان هستیم.
شریف زاده خاطر نشان کرد:براساس نامه ای که به نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرستاده ایم، از نمایندگان تقاضا داریم بخشی از جرائم بانکی پلکانی واحدهای تولیدی که خلاف قانون است، از محل هدفمندی یارانه های بخشوده شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز