روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۱۹
روزنامه ساقی آذربایجان
جریمه ۲۰ درصدی گل‌محمدی قانونی است؟

سرمربی تیم تراکتورسازی واکنش تندی به جریمه ۲۰ درصدی خودش توسط باشگاه نشان داد.
به گزارش “ورزش سه”، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در حالی که چند روز به دیدار حساس با استقلال باقی مانده بود، ۲۰ درصد از قرارداد یحیی گل‌محمدی را به بهانه آنچه تحقیر تیم تراکتورسازی و نتایج ضعیف نامیده بود، کسر کرد. اما گل‌محمدی حرف‌هایی را در این باره بر زبان آورد و در این خصوص افشاگری کرد.
سرمربی تراکتورسازی گفت: « هنوز برای من قابل هضم نیست که چرا آجورلو بعد از بازی با پرسپولیس آن بیانیه را منتشر کرد و به نوعی من را مقابل هواداران قرار داد. چنین موضوعی اصلاً قابل بحث نیست و به نظرم این بیانیه حرفه‌ای نبود، چون ما داشتیم یک بحث پیامکی می‌کردیم و دو ساعت بعد دیدم که این بیانیه آمده و اعلام شده است من هم ۲۰ درصد جریمه شدم! انگار همه درست کار کرده بودند! بازیکنان عملکردشان قابل قبول بود و همه چیز درست پیش می‌رفت و فقط من مشکل داشتم.»
گل‌محمدی یک جمله کلیدی نیز بر زبان آورد:«اصلاً به دلیل شرایط خاص تیم در ابتدای فصل در قرارداد من موضوع جریمه وجود ندارد که آنها ۲۰ درصد من را جریمه کرده‌اند.»
با این صحبت‌ها مشخص نیست که مدیرعامل تراکتورسازی می‌تواند گل‌محمدی را با جریمه نقدی مواجه کند یا خیر. با توجه به اینکه در بیانیه آجورلو آمده بود به دلیل حساسیت‌زا بودن مصاحبه گل‌محمدی این جریمه انجام شده اگر در قرارداد گل‌محمدی بندی باشد که او علیه باشگاه کاری انجام دهد، می تواند موضوع قانونی باشد اما اگر نباشد، بعید به نظر می‌رسد چنین جریمه‌ای اعمال شدنی باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز