روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 814
  • 260
  • 1,440,829
جزئیات تنبیه بدنی دانش‌آموز دبستانی

ناظم یکی از مدارس دبستان پسرانه بندرماهشهر هفته گذشته به‌دلایلی نامعلوم یکی از دانش‌آموزان را تنبیه کرده ‌و خانواده این دانش‌آموز از تنبیه چند‌ و چندباره دانش‌آموزان این مدرسه به‌واسطه ناظم مدرسه پرده برداشتند.
پدر دانش‌آموز تنبیه‌شده اظهار داشت: فرزند من کلاس چهارم دبستان مدرسه ایمان بوده که واقع در خیابان امام شهرستان بندرماهشهر بوده است. چند ماه پیش مدیر این مدرسه تغییر کرده و همراه با آمدن مدیر جدید ناظمی جدید روی کار آمد.
وی افزود: ناظم سابق این مدرسه چندین بار با کمربند دانش‌آموزان را تنبیه بدنی کرده و مدیر جدید نیز اخلاق و رفتار ناخوشیندی با دانش‌آموزان و اولیاء آنها داشته است. فرزند بنده یک دانش‌آموز زرنگ بوده که در مسائل درسی محبوب معلم و دانش‌آموزان بوده است.
ولی این دانش‌آموز بیان کرد: وقتی فرزند من هفته گذشته پس از مدرسه خواست وارد حمام شود همسرم متوجه کبودی پای فرزندمان شد که پس از سؤال از فرزندمان متوجه تنبیه بدنی چندین و چندباره دانش‌آموزان و فرزندمان با شیلنگ شدیم؛ علت تنبیه بدنی فرزندم توسط ناظم دویدن در زنگ ورزش بوده که فرزندم با تنبیه بدنی با شیلنگ مواجه شده است.
وی خاطرنشان کرد: روز شنبه ناظم این مدرسه با شیلنگ به صورت یک دانش‌آموز دیگر زده است و ترسی در دل دانش‌آموزان ایجاد شده که این موارد را به خانواده‌ها منتقل کنند. بنده نامه‌ای به ریاست آموزش و پرورش بندرماهشهر و فرماندار این شهرستان زده و پیگیر برخورد با ناظم و مدیر مدرسه خاطی هستم و اگر لازم باشد از وزارت آموزش و پرورش پیگیر آن می‌شوم.
اما رئیس اداره آموزش و پرورش بندرماهشهر در این باره اظهار داشت: تنبیه بدنی دانش‌آ‌موزان در همه مدارس کشور متأسفانه اتفاق می‌افتد؛ جلسات مختلفی با مدیران مدارس به‌خصوص مدیران مدارس ابتدایی از اول سال تحصیلی تاکنون برگزار شده و اصل صحبت ما این بوده که تنبیه بدنی یک تخلف بوده و عملی غیرانسانی و ممنوع در مدارس است.
مجتبی دیناروند افزود: تنبیه این دانش‌آموز توسط ناظم یک تخلف مشهود بوده و معلوم نیست که چگونه باید به برخی از ناظمین و معلمان گفت که دانش‌آموزان ر ا تنبیه بدنی نکنند؛ پرونده تخلف ناظم مدرسه ایمان به اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان طی چند روز آینده برای رسیدگی به آن ارسال می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز