روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 198
  • 801
  • 1,047,244
جزییات قتل مربی بدنسازی

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران در گفتگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات قتل مربی بدنسازی در گچساران اظهارکرد: برادر مقتول به قتل مربی بدنسازی اعتراف و انگیزه اش را اختلافات مالی عنوان کرده است.
این مقام قضایی افزود: پرونده قضایی برای قتل جهت بررسی و احراز مقرون به واقع بودن اقرار متهم، تشکیل و قرار کارشناسی توسط مقام قضایی مربوطه صادرشده است.
امیرحمزه بازیار اضافه کرد: همچنین کارشناس رسمی دادگستری در رشته اسلحه و مهمات انتخاب تا حسب مفاد قرار کارشناسی و دستور بازپرس پرونده جهت تعیین زاویه شلیک گلوله و بعد مسافت و نحوه اصابت جسم سخت به نقاط حساس بدن مقتول نتایج را به مرجع قضایی اعلام کند.
دادستان گچساران در ادامه بیان کرد: همچنین یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز که بعنوان وسیله و آلت قتاله مورد استفاده قاتل بوده است، کشف و ضبط و متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است. گفتنی است، چند شب گذشته خبری مبنی بر وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهر گچساران، اعلام شد.
در بررسی‌ها مشخص شد جوان ۲۸ ساله‌ای با سلاح گرم به قتل رسیده که در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد قاتل، برادر مقتول بوده است که با همکاری ماموران نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) متهم در شهرستان باشت دستگیر و به بزه انتسابی، به صراحت اقرار کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز