روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 708
  • 841
  • 1,329,441
جشنواره تئاتر ارسباران بین المللی می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران از سال‌های آینده به‌ صورت بین‌المللی برگزار می‌شود.
محمد محمدپور در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران با اشاره به اینکه به حضور در بین اهری‌ها و هنرمندان افتخار می‌کنم، اظهارکرد: شهرستان اهر شهرستانی با پیشینه تاریخی و فرهنگی غنی است.
وی افزود: این روزها با بازگشت غرورآفرین و افتخارآمیز آزادگان به میهن اسلامی مزین بوده و این عزیزان با تحمل ملامت‌ها و سختی‌ها از خاک کشور و ملت ایران دفاع کردند.
محمدپور با بیان اینکه آزادگان سند افتخار ملت ایران هستند، ادامه داد: آزادگان دوران دفاع مقدس که با تحمل دوران اسارت و شکنجه‌های نیروهای بعثی عراق از میهنمان دفاع کردند و ما امروز می‌گوییم که شما آزادگان افتخار ملت هستید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران یکی از رویدادهای مهم فرهنگی و هنری استان و کشور است، اظهارکرد: جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران با استقبال بی‌نظیر هنرمندان قدم در مسیر تعالی گذاشته است.
وی اضافه کرد: خلاقانه‌ترین اقدامات هنری هنرمندان که در جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران به کار گرفته‌شده تئاتر کوتاه است که در کمترین زمان پیام خود را به مخاطب می‌رساند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه یکی از سیاست‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واگذاری امور به مردم است، اظهارکرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی با تصدی‌گری مخالف بوده و یکی از سیاست‌هایی که آن را دنبال می‌کنیم واگذاری امور به مردم و هنرمندان و انجمن‌ها و مؤسسه های فرهنگی و هنری است.
محمد محمدپور در پایان با اشاره به اینکه جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر ارسباران باید در تقویم فرهنگی کشور ثبت شود، خاطرنشان کرد: اگر حمایت‌ها به‌صورت مستمر از جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر ادامه داشته باشد به یقین در آینده‌ای نزدیک به جایگاه اصلی خود دست می‌یابد.
دبیر جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران یکی از اقدامات خوب یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر ارسباران را واگذاری دبیری این جشنواره به شهرستان اهر عنوان و یادآوری کرد: با تصمیم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی دبیری جشنواره به اهری‌ها واگذار شد و این تصمیم به‌منزله شکستن سنت تمرکزگرایی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز