روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 28
  • 384
  • 1,279,945
جشن تولد به یادماندنی

مراسم تولد ۱۵ سالگی دختر مکزیکی با حضور بیش از ۲ هزار میهمان از سراسر کشور عنوان جشن ویژه سال را به خود اختصاص داد.
پدردختری به نام «روبی ایبارا گارسیا» برای برگزاری این جشن و ماندگار شدن آن برای دختر ۱۵ ساله اش، در فیس بوک دعوتنامه‌ای فرستاده بود که بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر به دعوتش پاسخ دادند. سرانجام در روز برگزاری جشن حدود ۲ هزار زن و مرد و کودک به محل مورد نظر آمدند و در این مراسم شرکت کردند.
از آنجا که پلیس برای حفظ امنیت جمعیت ۸۰۰ نفری آمادگی داشت، با افزایش تعداد میهمانان با مشکل مواجه شد و در بین مراسم نیز اختلالاتی به وجود آمد.
سن ۱۵ سالگی در فرهنگ امریکای لاتین برای دختران مکزیکی زمان مهمی است و مردم این کشور برای جشن تولد ۱۵ سالگی دخترانشان اهمیت زیادی قائل هستند.
استقبال بی‌نظیر از این جشن تولد علاوه بر اینکه آن را از نگاه رسانه‌ها به جشن سال تبدیل کرد درعین حال سبب شد یک شرکت هواپیمایی از فرصت بهره برده و با تخفیف ویژه برای میهمانان مراسم، سود خوبی به جیب بزند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز