روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 759
  • 700
  • 1,332,699
جشن چهارمین سالگرد تاسیس بانک آینده در تبریز

روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۵/۱۶ همزمان بود با چهارمین سالگرد تاسیس بانک آینده ، مراسمی از سوی بانک آینده با شرکت مقامات کشوری و استانی در محل شعبه امام خمینی (ره) تبریز برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور جناب آقای دکتر رشیدی معاونت محترم بازاریابی و امور شعب بانک آینده ، جناب آقای زارعی رئیس محترم اداره بانکداری خرد ، جمعی از مقامات استانی و لشکری و مشتریان بانک برگزار گردید. جناب آقای دکتر رشیدی طی سخنانی به بیان اهداف و گزارش اقدامات بانک آینده پرداختند.
ایشان ضمن تبریک سالگرد تاسیس بانک به همکاران و مشتریان بانک به برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی بانک اشاره کرده و برگزاری موفقیت آمیز آن که تنها ۸ بانک موفق به انجام آن شده اند را نشان قدرت و ثبات مالی بانک عنوان نمودند.
ایشان همچنین به مشارکت بانک آینده در پروژه های مختلف اقتصادی ، عمرانی ، خدماتی و امور عام المنفعه اشاره کرده که از آن جمله می توان به پروژه های متعدد بانک آینده در امر ساخت مدارس در مناطق محروم اشاره کرد .
جناب آقای دکتر رشیدی خاطر نشان کردند در آینده نزدیک بیشتر پروژه های بانک آینده در مناطق صنعتی و توریستی به مرحله بهره برداری و سود دهی خواهد رسید که از آن جمله می توان به فعالیت مستقیم و اشتغال بیش از یکصد هزار نفر فقط در پروژه ایران مال استان تهران اشاره کرد .
ایشان خاطر نشان کردند بانک آینده هم اکنون به عنوان اولین بانک خصوصی ایران و چهارمین بانک در بین بانک های دولتی و خصوصی مطرح شده و این نوید را به همکاران و مشتریان دادند که تا پایان امسال به حول و قوه الهی به رتبه سوم در بین کلیه بانک های دولتی و خصوصی کشور ارتقاء پیدا خواهد کرد.
ضمنا ایشان اظهار نمودند که بانک آینده بنا به انتخاب موسسه یورومانی در سال ۱۳۹۶ بعنوان برترین بانک تحول ساز در خاورمیانه انتخاب گردیده است.
در پایان کیک چهارمین سالگرد تاسیس بانک آینده توسط مقامات استانی و مشتریان بانک با حضور مسئولین و پرسنل شعبه امام خمینی تبریز کد ۱۲۰۱به میمنت این روز در محل شعبه بریده شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز