روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 13
  • 857
  • 1,393,306
جلالی: قرارداد بختیار بیشتر از ۶۰۰ میلیون نیست!

مجید جلالی سرمربی پیکان تاکید کرد که مبلغ قرارداد بختیار رحمانی بیشتر از ۶۰۰ میلیون تومان نیست.
جلالی، درخصوص جذب بختیار رحمانی آن هم در شرایطی که این بازیکن فصل چندان خوبی را پشت سر نگذاشت گفت: بختیار در این چندسال یکی از بازیکنان خوب فوتبال ما بوده است. او فقط کمی فصل گذشته نزول کرد و حتی زمانی که از تراکتور سازی جدا شد کیفیت بسیار خوبی داشت و این تیم هم خواهان حفظ او بود. شرایط بختیار در استقلال طبق خواسته های او پیش نرفت ولی در فولاد عملکرد نسبتا خوبی داشت . به نظر من او می تواند در پیکان فصل خوب و بزرگی داشته باشد. من به رحمانی ایمان و اعتقاد دارم .
جلالی در مورد این که آیا باشگاه پیکان برای جذب رحمانی بیش از حد دست به جیب شده است گفت:اصلا اینطور نیست و سقف قراردادهای پیکان ۶۰۰ میلیون تومان است. من حساسیت زیادی درمورد تعادل روی مبالغ قرارداد ها دارم و حتی باشگاه هم در این زمینه حساسیت دارد. شاید بختیار پیشنهاد هایی داشت که بالاتر از پیکان بود ولی او دوست داشت که با ما کارکند و من هم علاقه به جذب این بازیکن داشتم.
جلالی اینطور ادامه داد: بختیار برای فصل آینده اشتیاق و انگیزه بسیار زیادی دارد و می خواهد یک فصل فوق العاده را داشته باشد. الویت او پول نبود و با صراحت می گویم قرارداد این بازیکن بالاتر از ۶۰۰میلیون تومان نیست.
سرمربی پیکان در مورد اینکه این مبلغ برای خیلی ها قابل باور نیست گفت: این مشکل ما نیست. قرارداد رحمانی بیشتر از سقف قرارداد پیکان نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز