روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 610
  • 1,696
  • 1,391,471
جلب رضایت اصناف لازمه اجرای طرح پیاده راه خیابان جمهوری تبریز

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید براینکه این پروژه به تصویب مدیران ارشد استانی رسیده است و برای حل مشکلات و آغاز پیاده سازی آن باید عزم خود را جزم کنیم، افزود: مقدمات اجرای پروژه باید فراهم شود و مرحله اول آن جلب رضایت اصناف این منطقه است.
به گزارش نصر، محمد صادق پورمهدی درجلسه شورای ترافیک استان در خصوص مشکلات اجرای طرح پیاده راه جمهوری گفت: در جوامع مدیریتی همیشه مشکلاتی برای اجرای طرح ها پیش می آید اما این یک حقیقت است که اگر در مدیریت ریسک نباشد هیچ پروژه ای پیاده سازی نمی شود فقط راه حلی که برای حل این مسائل وجود دارد پیش روی با تدبیر، تحقیق و اصول علمی فنی خواهد بود تا نتیجه مطلوب کسب می شود.
وی با تاکید براینکه این پروژه به تصویب مدیران ارشد استانی رسیده است و برای حل مشکلات و آغاز پیاده سازی آن باید عزم خود را جزم کنیم، افزود: مقدمات اجرای پروژه باید فراهم شود و مرحله اول آن جلب رضایت اصناف این منطقه است.
وی با بیان اینکه با حل مسائل فرهنگی، اجتماعی و ترافیکی این منطقه می توان رضایت اصناف را نیز برای همکاری در اجرای پروژه جلب کرد، ادامه داد: اگر با مردم صادق باشیم و دغدغه و نگرانی های ذهنی آنها نسبت به پروژه را با ارائه طرح و آگاه سازی لازم رفع کنیم مطمئنا رضایتمندی لازم را نشان خواهند داد.
وی با اشاره به اینکه در نظر گرفتن شرایط و اهمیت طرح پیاده راه جمهوری بسیار مهم است، بر لزوم تداوم برگزاری جلسات متعدد با اصناف و کسبه این منطقه برای توجیه آینده اقتصادی و فرهنگی این طرح تاکید کرد.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اعتقاد خود مبنی بر نقش این طرح درتوسعه شهر، اظهار کرد:در صورتی که پروژه پیاده راه جمهوری با موفقیت پیاده سازی شود مطمئنا مانند پیاده راه تربیت که اکنون بین اصناف و مردم جا افتاده است و تا حد بالایی تحت کنترل است موفقیت آمیز خواهد بود.
وی با بیان اینکه این طرح مربوط به یکی از هسته های مرکزی تبریز می شود، اذعان داشت: نیاز هست در کنار مشکلات جانبی، برای جلوگیری از مسائل ترافیکی که ممکن است پیش آید اقداماتی انجام بگیرد.وی همچنین به لزوم انجام اقدامات نسبت به کترل ترافیک خیابان دارائی و پیاده سازی یک پایانه حمل و نقل در انتهای میدان نماز برای سهولت دسترسی به این منطقه تاکید کرد.
پورمهدی گفت: نیاز هست همزمان با شروع پیاده سازی طرح، نماسازی این منطقه نیز انجام بگیرد زیرا بخش بدنه این منطقه دچار آشفتگی است و همخوانی با طرح سنگ فرش ندارد.
وی در انتها از در نظر گرفتن اتاقی در در شهرداری منطقه هشت برای رسیدگی به نظرات و مشکلات این پیاده راه خبر داد.
این گزارش حاکی است، در ادامه جلسه مسائل مربوط به اجرای طرح LEZ «طرح محدوده هوای پاک» و زمان اجرایی شدن آن ،تغییر جهت تردد کوچه شهید آشتاب از غرب به شرق، اجرای تغییرات در محدوده خیابان ۱۵ خرداد به کمربندی، بررسی محل های پیشنهادی برای جایگاه های اکسپرس بنزین مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز