روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 173
  • 721
  • 1,335,095
جلسه استقبال از مهر در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز

به منظور آمادگی برای بازگشایی مدارس نخستین جلسه استقبال از مهر با حضورمدیرکل اداره فنی مهندسی وایمنی معاونت، معاونین حمل ونقل مناطق ، نماینده رییس پلیس راهور شهرستان تبریز وکارشناسان معاونت حمل ونقل وترافیک در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک تشکیل شد.
این جلسه در ارتباط با آمادگی لازم جهت بازگشایی مدارس وانجام تمهیدات ایمنی مرتبط جلسه استقبال از مهرچند روز پیش تشکیل شده بود.
مدیرکل اداره فنی مهندسی وایمنی معاونت حمل ونقل وترافیک در این جلسه گفت : خط کشی خیابان ها و محدوده های مدارس، با اولویت مدارسی که در حاشیه خیابان ها و نقاط حادثه خیز قرار دارند، انجام می یابد و تجهیزات مورد نیاز ترافیکی اعم از تابلوهای هشدار دهنده، سرعت گیر و چراغ های راهنمایی، درمحل های مورد نیازباید نصب شود .
در ادامه جلسه نماینده پلیس راهور شهرستان تبریز به عبور اغلب غیر مجاز سرویس های مدارس از خط ویژه ، در طول سال تحصیل گذشته و سایر ناهماهنگی های موجود اشاره کرده و پیشنهاد استفاده از فضای داخل مدارس برای ورود سرویس ها در صورت امکان را به عنوان یکی از ضرورتهای اساسی مطرح نمودند .
پروژه های اجرایی ترافیکی مناطق با اولویت ایمن سازی مدارس در قالب خط کشی های عابر پیاده ، علائم افقی ، سرعتگاهها و مناسب سازی تا انتهای شهریور ماه بصورت ضربتی انجام گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز