روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 333
  • بازدید دیروز: 1,903
  • کل بازدید ها: 467,160
جلودارزاده: زنان نباید در حاشیه باشند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: زنان به واسطه توانمندی ها و پتانسلی های فراوانی که در زمینه های مختلف دارند نباید در حاشیه باشند.
سهیلا جلودارزاده افزود: باید اختلاف فاحش حضور زنان با مردان در مدیریت ها به اختلافی با شیب ملایم برسد و اگر بانویی توانایی ارتقاء و خدمت بیشتر را در جامعه دارد به صرف زن بودن نباید در حاشیه قرار بگیرد.چون ۶۰ درصد دانش آموختگان دانشگاه ها را بانوان تشکیل می دهند و تجربه کافی در بخش های مختلف را نیز کسب کرده اند ، باید از ظرفیت آنان استفاده شود.
این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته برخی از بانوان شایسته همیشه به خاطر وظیفه مادری ترجیح می دهند در یک مقطعی به فرزندان خودشان رسیدگی کنند ولی به این معنی نیست که اگر خانمی مساله مادری را نداشته باشد و توانایی داشته باشد از حق ارتقاء و رشد خودش محروم بماند.
جلودارزاده افزود: باید در ارتقای جایگاه بانوان و رسیدن به پست های مدیریتی یک شیب ملایمی وجود داشته باشد تا بانوان نیز بتوانند به جایگاه واقعی خودشان برسند.در زمان حاضر نیمی از جمعیت ۸۰ میلیونی کشور را بانوان تشکیل می دهند. شمار قابل توجهی از بانوان نیز در پست های مختلف مدیریتی از جمله معاونان ریاست جمهوری، معاونان وزرا و مسئولان دستگاه های اجرایی حضور دارند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز