روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 316
  • 807
  • 1,127,803
جلوگیری از فعالیت واحدهای مرغداری غیرمجاز

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی بر جلوگیری از فعالیت واحدهای مرغداری غیرمجاز تأکید کرد و گفت: کارگروه سلامت و امنیت غذایی باید به صورت مرتب با محوریت دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان‌ها برگزار شود .
رحیم شهرتی‌فر در جلسه ستاد استانی پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، با تأکید بر لزوم اصلاح میزان پوشش بیمه‌ای مرغداری‌ها، اظهار کرد: با اصلاح این روند از وارد شدن خسارت جبران‌ناپذیر به مرغداری‌ها پیشگیری خواهد شد .
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود همچنین در مبارزه و پیشگیری از بروز بیماری آنفلوآنزای فوق حادپرندگان بر لزوم پرهیز از ایجاد شائبه در اذهان عمومی تأکید کرد و خواستار نظارت جدی بر بازارچه‌های هفتگی در شهرستان‌ها جهت جلوگیری از عرضه پرندگان آلوده شد .
علیرضا کریمی، مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان شرقی هم در این جلسه با اشاره به خسارت‌های مادی زیادی که بیماری آنفلوآنزای فوق حادپرندگان به صاحبان مرغداری‌ها و صنعت طیور کشور تحمیل می‌کند، اظهار داشت: هرسال با شروع فصل پاییز و مهاجرت پرندگان از خارج از مرزهای کشور، شاهد گسترش این بیماری در کشور هستیم که امیدواریم با توجه به تجربیات سال گذشته، اقدامات موثری در این خصوص انجام دهیم و خسارات مادی در این زمینه را به حداقل برسانیم .
بهداد، مدیرکل دامپزشکی استان نیز در این جلسه ضمن بیان زمینه‌های شیوع بیماری و راه‌های پیشگیری از آن، بر مشارکت همه ادارات، سازمان‌ها، نهادها و صاحبان مرغداری‌ها در پیشگیری از بروز بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تاکید کرد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز