روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
جمع آوری لامپ های پرمصرف واحدهای تجاری تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان تبریز، از آغاز هفتمین دوره طرح جمع آوری لامپ های پرمصرف واحدهای تجاری خبر داد.
عادل کاظمی افزود: امسال وضعیت مصرف برق در سطح کشور افزایش چشمگیری داشته و این طرح در راستای اجرای برنامه های مدیریت مصرف و طرح های پاسخگویی بار انجام می شود.
وی اظهار کرد: با وجود اینکه استفاده از انواع لامپ های پرمصرف شامل التهابی، مدادی، خیاری، گازی وات بالا و پروژکتورهای پرمصرف طی بخشنامه هیئت وزیران از سال ۱۳۸۷ ممنوع است اما هنوز هم شمار معدودی از واحدهای تجاری اقدام به استفاده از این لامپ های می کنند.
کاظمی با اشاره به همکاری خوب مشترکین تجاری در ادوار گذشته این طرح، افزود: استفاده از لامپ های کم مصرف هم به صرفه مشترکین تجاری است و هم صنعت برق را در تامین برق پایدار و مطمئن یاری می کند.
کاظمی ادامه داد: هفتمین دوره طرح جمع آوری لامپ های پرمصرف مشترکین تجاری در سطح کلانشهر تبریز، اسکو و آذرشهر با اخذ مجوز های قانونی از دادستان عمومی و انقلاب تبریز و هماهنگی های انجام یافته با مجمع محترم امور صنفی اجرا می شود.
وی افزود: این طرح با اطلاع رسانی و ارائه فرم اخطار به مشترکین تجاری استفاده کننده از انواع لامپ های ممنوعه پرمصرف، آغاز و در مرحله بعد لامپ های پرمصرف این واحد ها توسط ۱۲ گروه عملیاتی به طور کامل جمع آوری می شود.
وی خاطرنشان کرد: وزارت نیرو برنامه های متعددی برای پیک سایی دارد که این برنامه ها بیشتر جنبه تشویقی داشته و با همکاری مشترکین اجرا می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز