روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 49
  • بازدید دیروز: 1,913
  • کل بازدید ها: 528,596
جمع آوری لامپ های پرمصرف واحدهای تجاری تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان تبریز، از آغاز هفتمین دوره طرح جمع آوری لامپ های پرمصرف واحدهای تجاری خبر داد.
عادل کاظمی افزود: امسال وضعیت مصرف برق در سطح کشور افزایش چشمگیری داشته و این طرح در راستای اجرای برنامه های مدیریت مصرف و طرح های پاسخگویی بار انجام می شود.
وی اظهار کرد: با وجود اینکه استفاده از انواع لامپ های پرمصرف شامل التهابی، مدادی، خیاری، گازی وات بالا و پروژکتورهای پرمصرف طی بخشنامه هیئت وزیران از سال ۱۳۸۷ ممنوع است اما هنوز هم شمار معدودی از واحدهای تجاری اقدام به استفاده از این لامپ های می کنند.
کاظمی با اشاره به همکاری خوب مشترکین تجاری در ادوار گذشته این طرح، افزود: استفاده از لامپ های کم مصرف هم به صرفه مشترکین تجاری است و هم صنعت برق را در تامین برق پایدار و مطمئن یاری می کند.
کاظمی ادامه داد: هفتمین دوره طرح جمع آوری لامپ های پرمصرف مشترکین تجاری در سطح کلانشهر تبریز، اسکو و آذرشهر با اخذ مجوز های قانونی از دادستان عمومی و انقلاب تبریز و هماهنگی های انجام یافته با مجمع محترم امور صنفی اجرا می شود.
وی افزود: این طرح با اطلاع رسانی و ارائه فرم اخطار به مشترکین تجاری استفاده کننده از انواع لامپ های ممنوعه پرمصرف، آغاز و در مرحله بعد لامپ های پرمصرف این واحد ها توسط ۱۲ گروه عملیاتی به طور کامل جمع آوری می شود.
وی خاطرنشان کرد: وزارت نیرو برنامه های متعددی برای پیک سایی دارد که این برنامه ها بیشتر جنبه تشویقی داشته و با همکاری مشترکین اجرا می شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز