روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 734
  • 1,066
  • 1,388,802
جنایت در تهران دستگیری در شمال

جوانی که در جریان نزاع دسته‌جمعی در خیابان خاوران تهران مرتکب قتل شده بود پس از یک ماه فرار سرانجام در شمال دستگیر شد.
خبر این درگیری بیست و ششم اردیبهشت امسال به کلانتری ۱۳۲ نبرد اعلام شده بود. مأموران پس از حضور در محل حادثه پی بردند در این نزاع پسری به نام «مهدی» با ضربه چاقو مجروح شده و ضارب هم پا به فرار گذاشته است.
در جریان تحقیقات جنایی روشن شد دو برادر به نام‌های رضا- ۲۲ ساله- و جواد- ۲۴ ساله- و یکی از دوستانشان به اسم «مسعود» با گروهی دیگر از جوانان ساکن خیابان محمودی نزاع کرده‌اند که رضا با ضربه چاقو جوانی به نام مهدی را از پای درآورده بود.پنج روز بعد هم به پلیس خبر رسید که پسر مجروح در بیمارستان جان سپرده است.
بدین ترتیب دستگیری رضا به عنوان ضارب و متهم به قتل در دستور کار پلیس جنایی تهران قرار گرفت.
سرانجام کارآگاهان با ردیابی‌های تخصصی، متهم فراری را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
رضا در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: به همراه برادرم و یکی از دوستان خود به نام مسعود به خانه آمدیم که متوجه شدیم مثل هر شب تعدادی از جوانان محل در مقابل خانه ما ایستاده‌اند. زمان ورود به خانه موضوعی پیش نیامد و هر سه نفر وارد شده و به داخل بالکن رفتیم. آنجا ایستاده بودیم که با مقتول و دوستانش چشم تو چشم شدیم و از آنجا درگیری لفظی بین ما و آنها آغاز شد. به قصد درگیری از بالکن بیرون آمدیم و قصد خارج شدن از خانه را داشتیم که من چاقویی از داخل آشپزخانه برداشتم و به همراه برادرم و مسعود از خانه خارج شدیم که درگیری شروع شد و در یک لحظه با چاقوی آشپزخانه ضربه‌ای به مقتول زدم که متأسفانه جان سپرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز