روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 259
  • 933
  • 1,362,191
جنگیـدیم تا قهرمان شدیم

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: اعضای کادر فنی و بازیکنان بانک سرمایه با تمام توان جنگیدند تا توانستیم قهرمان لیگ شویم.
به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی کارخانه، سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درمورد قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: این موضوع خواست خدا بود؛ باید از تک تک بازیکنانم که با تمام وجود کار کردند تشکر و قدردانی کنم.
وی ادامه داد: به عقیده من اتحاد و همبستگی بین بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم بانک سرمایه مهمترین راز موفقیت ما در این دوره از مسابقات بود. من به شخصه کار بزرگی نکردم. کادر فنی و بازیکنان جنگیدند تا بانک سرمایه به هدف خود رسید و من کمترین نقش را داشتم.
سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه با بیان اینکه بازیکنان شایسته بودند و قهرمان شدند، ادامه داد: هیچ گنجی بدون تحمل رنج حاصل نمی‌شود. خوشحالم که ما مزد زحمات‌مان را گرفتیم. رنج بسیاری بردیم تا به این هدف رسیدیم.
کارخانه خاطرنشان کرد: لیگ امسال حساسیت زیادی داشت و اگر می‌خواهیم لیگ جذاب‌تر شود باید حساسیت را کمتر کرد. من اعتقادی به پلی‌آف ندارم که نیمی از بازی‌های آن هم برگزار نمی‌‌شود. این ایراد است و باید برطرف شود. تیم ملی ما معطل ۴ بازی اینگونه نیست و بهتر است بیشتر به این موضوعات توجه کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز