روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 899
  • 1,048,480
جنگ امروز به مراتب پیچیده تر از جنگ هشت سال دفاع مقدس است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این‌که در حال حاضر، در جنگی قرار داریم که با هدف شوم تحمیل شده و به مراتب پیچیده‌تر از هشت سال دفاع مقدس است، گفت: امروز دشمن به طور مستقیم آحاد مردم را مورد هدف قرار داده تا شکافی بین مردم و نظام ایجاد شود.
نصرت الله لطفی در همایش روسا و سرپرستان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور، با بیان این‌که در مقطع حساس و در گذر از پیچ و تاب قرار داریم، اظهار کرد: انقلاب اسلامی یک موهبت الهی است که بعد از قرن‌ها در زمان زندگی ما شکل گرفت . ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی همزمان با تحمیل جنگ روانی و اقتصادی توسط نظام سلطه، نازساگاری‌های اجتماعی مواجه شده تا امید و اعتماد به نفس مردم را مورد هدف گیرد که با الطاف الهی و هوشمندی این جنگ هم خنثی و برگ زرینی دیگر به تاریخ انقلاب اضافه خواهد شد. دشمنان ایران اسلامی اذعان دارند که تمامی راهبردهای ۳۹ ساله گذشته ناکار آمد بوده است؛ بنابراین به سمت ایجاد جنگ روانی حرکت کرده است که معتقدم می‌توانیم این جنگ را نیز با روحیه‌ی انقلابی و کم‌ترین هزینه، پشت سر بگذاریم.
لطفی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، افزود: هر کسی در این جنگ کاری انجام دهد، اقدامی جهادی محسوب شده و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هر واجبی، واجب‌تر است.
وی متانت، صبوری و حضور پر شورتر از قبل در صحنه را از وظایف مهم مردم در جنگ فعلی دانست و گفت: مسولان وظیفه دارند لباس رزم بر تن کرده و با پرهیز از کارهای تکرار و روزمرگی، وارد میدان جهاد شوند.
وی با بیان این‌که نقش مردم در قالب مراسم، مناسبت‌ها، تجلی عظمت، اقتدار و دموکراسی این نظام شکست پذیر خواهد بود، تصریح کرد: مناسبت‌های مهمی از جمله یوم الله ۱۳ آبان ماه را پیش رو داریم که امسال با تلاش و حضور آگاهانه مردم در صحنه، روز مبارزه و ضد استکباری به یاد ماندنی خواهد بود. مردم در مقطع حساس با عزت و افتخار، باز هم برگ زرینی به تاریخ ایران اسلامی اضافه خواهند کرد.
وی با بیان این‌که امسال نهم دی ماه از اهمیت ویژه‌ای برخورداراست، گفت: امسال راهپیمایی بسیار عظیم و پرشور خواهیم داشت تا در آن تجدید میثاق خود با امام عظیم الشان و امانت‌داری خون نظام اسلامی را نشان دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز