روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 233
  • 639
  • 1,435,269
جنگ فعلی در جهان، جنگ رسانه ها است

پور محمدی گفت: تبریز نه حافظ دارد و نه سعدی ونه مرقد امام رضا(ع) در این شهر واقع است ولی تبریز به عنوان یک شهر صاحب مکتب شناخته می شود، در دنیای پرآشوبی زندگی می کنیم که به علم و فناوری نیازمندیم، جنگ فعلی جنگ رسانه ها است.
در مراسمی از بازی آتش بار که توسط دانشجویان دانشگاه هنر تولید شده با حضور مقامات استانی و سرلشکر صفوی مشاور عالی فرمانده کل قوا در دانشگاه هنر اسلامی تبریز رونمایی شد.
پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: عصر حاضر به عنوان عصر فرا پیچیدگی شناخته می شود، در شرایط فعلی وضعیت جهان بسیار پیچیده است، این تغییرات در دنیای کنونی با سرعت بسیاری در حال گسترش است.
وی گفت: در جهان فعلی علوم در یکدیگر ترکیب می شوند، هنر هم از این قائده مستثنی نیست و بنا به فرموده رهبر انقلاب هنر از دل هنرمند بیرون می آید، در اوائل انقلاب همه که جذب سپاه میشدند ما به نهضت سواد آموزی رفتیم، در آن زمان شعاری بود که می گفتند امام اگر فرمان دهد قلم را به مسلسل تبدیل میکنیم زمانیکه حضرت امام این شعار را دید فرمودند مسلسل هایتان را به قلم تبدیل کنید و با این جمله ارزش علم و هنر را یادآوری کردند.
استاندار آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: تبریز نه حافظ دارد و نه سعدی و نه مرقد امام رضا(ع) در این شهر واقع است ولی تبریز به عنوان یک شهر صاحب مکتب شناخته میشود، در دنیای پرآشوبی زندگی می کنیم که به علم و فناوری نیازمندیم، جنگ فعلی جنگ رسانه ها است و در این جنگ باید امکانات داشت و اگر غافل شویم دشمن در پیشرفت های علمی از ما جلو خواهد زد.
جهانگرد معاون فناوری وزیر ارتباطات گفت: بسیار خرسندم که در شهر مجاهدان و خردمندان حضور دارم، زبان مفاهمه در دنیای امروز به تصویر کشیده شده است، اگر امروز بخواهیم یک مدل آموزش ارائه دهیم، با یک فیلم کوتاه می توان بهترین پیام ها را به مخاطب انتقال داد.
وی گفت: اگر در انتقال پیام از تلفیق فناوری و هنر استفاده کنیم به همان میزان می توان بهترین تاثیر گزاری را داشت، ترکیب این حوزه ها به همدیگر ترکیب کردن همه علوم است، امروزه مهمترین نهاد های کشور های اروپایی نهاد هایی هستند که این علوم را به یکدیگر پیوند میزنند، افق آینده کشور در گرو استفاده از فناوری است، موضوعات علمی میتوانند به بهترین شکل در حوزه سرمایه و تولید ثروت عمل کنند. توان قنی جوانان و دانشگاهیان بزودی مرزها را خواهد شکست و به قدرت نوظهور تبدیل خواهبم شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز