روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
« جهانبخش » و « صلاح » در قاب فیفا

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در حساب توییتری خود تصویری از «محمد صلاح» و «علیرضا جهانبخش» به عنوان بازیکنان برجسته دعوت شده به تیم های ملی کشورشان منتشر کرد.
فیفا با انتشار این توییت نوشت: تیم ملی ایران و مصر فهرست اولیه بازیکنان خود را اعلام کردند؛ بدیهی است که نام علیرضا جهانبخش به عنوان آقای گل لیگ برتر هلند و محمد صلاح آقای گل لیگ برتر انگلیس در صدر این فهرست خودنمایی کند.
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که توانست این تیم را برای دومین بار پیاپی به جام جهانی برساند، «علیرضا جهانبخش» آقای گل لیگ برتر فوتبال هلند را به تیم ملی دعوت کرد.
در سوی مقابل تیم ملی فوتبال مصر که برای نخستین بار به این رویداد بزرگ راه یافته، «محمد صلاح» فوق ستاره این روزهای دنیای فوتبال را در فهرست اولیه خود گنجانده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز