روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 314
  • 1,139
  • 1,383,621
جهانگیری: ایران در کنار دولت و ملت عراق است

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته در کنار دولت و ملت عراق خواهد بود، گفت: ایران در همه زمینه ها از جمله در مقابله با تهدیدات امنیتی و مبارزه با گروه های تروریستی و برقراری امنیت و ثبات در منطقه در کنار عراق خواهد بود.
اسحاق جهانگیری در مذاکرات مشترک هیات های عالی رتبه ی ایران و عراق با تبریک پیروزی های اخیر دولت و ملت عراق در نبرد علیه داعش و به خصوص موفقیت های حاصل شده در موصل اظهار داشت: این پیروزی ها تاثیر فراوانی در امنیت عراق و منطقه خواهد داشت و امیدوارم در سایه ی پیروزی های اخیر شاهد وفاق و انسجام ملی و حضور همه ی گروه ها و جریانات سیاسی این کشور باشیم.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه منطقه ی خلیج فارس و خاورمیانه در شرایط خاصی قرار دارد، حضور هیات عراقی در ایران و گفت وگو با مقامات جمهوری اسلامی ایران را زمینه ای برای حل مسائل منطقه و پیشرفت کشورهای اسلامی دانست.
وی روابط دو جانبه میان تهران و بغداد در زمینه های سیاسی، اقتصادی،‌ فرهنگی، امنیتی و نظامی را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: باید تلاش کنیم سطح روابط دوجانبه متناسب با ظرفیت های دو کشور ارتقاء پیدا کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز