روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 423
  • 826
  • 1,439,689
جوابیه

سرکار خانم گرامی آذر
سردبیر محترم روزنامه ساقی آذربایجان
باسلام و تحیت
احتراماً عطف به انتشار خبری به نقل از دادستان محترم استان البرز باموضوع «دستگیری کارمند پست بانک » ودرج آن با عنوان «فرصت طلبی ۳میلیاردی کارمند پست بانک» درصفحه ی اول چاپ مورخ ۹۷/۱۰/۰۶ آن روزنامه، بدینوسیله جوابیه پست بانک ایران به تاریخ ۹۷/۱۰/۰۵ در این خصوص و مندرج در سایت خبری این بانک ، بشرح ذیل جهت استحضار بحضور ایفاد میگردد.
««فرد دستگیر شده هیچگونه رابطه استخدامی با پست بانک نداشته و کارمند بانک نمی باشد. فرد متخلف ، خارج از سیستم بانک و با جعل اوراق دولتی، نسبت به اخذ وجوهی از مردم اقدام نموده و تخلف نامبرده توسط واحدهای نظارتی بانک کشف و مورد پیگیری و فرد خاطی نیز با هماهنگی مقام محترم قضایی بازداشت شده است . لازم به ذکر است ، بخشی از وجوه اشاره شده مسترد گردیده و وثایق ملکی و تضامین کافی از مختلف برای جبران خسارت وارده اخذ شده که با هماهنگی مقام قضایی اقدام لازم ، اجرایی خواهد شد .»»
لذا خواهشمند است، دستور فرمایید بر اساس قانون مطبوعات و در جهت تنویر افکار عمومی، جوابیه فوق الذکر در آن روزنامه چاپ گردد . قبلا از عنایات و توجهات جنابعالی، مزید تشکر است.
اسماعیل صادقی ـ مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز