جوانان آذربایجانی برای پیوستن به نیروی دریایی به دفتر نمایندگی استان مراجعه کنند

دریادار عباسی گفت: در حال حاضر از فارغ التحصیلان رشته های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی عضویابی می‌کنیم و کسانی که علاقمند هستند به دفتر نمایندگی استان مراجعه کنند.
امیر دریادار رضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص جذب جوانان استان آذربایجان‌‌‌‌شرقی به نیروی دریایی اظهار کرد: درسایه ارتباطاتی که در ده سال گذشته با دفتر نمایندگی تقویت شده است شاهد جذب جوانان غیور آذربایجان در نیروی دریایی هستیم که در گذشته این مساله بسیار کمرنگ بود.
وی ادامه داد: باحضور فرمانده سابق امیر سیاری در استان و شهرستان و در مناسبات مختلف و به ویژه بنا شدن میدان شهدای نیروی دریایی سمت و سوی جذب جوانان آذری به سمت نیروی دریایی افزایش پیدا کرد که هم اکنون شاهد این جذبیم.
فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک با دعوت از جوانان استان جهت نقش آفرینی در نیروی دریایی عنوان کرد: اگرچه آذربایجان‌‌شرقی به جز دریاچه ارومیه به دریایی راه ندارد ولی نیروی دریایی متعلق به همه کشور است و اخیرا نیز با توجه به دفتری که در کنار درب لشکر بیست و یک عاشورا داریم، میزان جذب جوانان استان جذب افزایش یافته است.
وی تاکید داشت: این جوانان می‌توانند در بخش های مختلف افسری، درجه داری و کارمندی ثبت نام کنند که در پنج سال اخیر نیز تعداد زیادی به نیروی دریایی کشور پیوسته‌‌اند و جای امیدواری است که شاهد باشیم جوانان استان به نیروی دریایی بپیوند.
دریادار عباسی با اشاره به جذب دانش آموزان فارغ التحصیل رشته‌‌های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی بیان کرد: در حال حاضر از فارغ التحصیلان رشته‌‌های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی عضویابی می‌کنیم و کسانی که علاقمند هستند به دفتر نمایندگی استان مراجعه می‌کنند و به طور اختصاصی برای نیروی دریایی گزینش پیدا می‌کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz