روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 638
  • 761
  • 1,435,035
جوانان و مجموعه های سیاسی آماده و آگاه باشند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه فضای دانشگاه های ما باید اسلامی باشد، گفت: ظاهر دانشگاه ها هم باید نشان دهنده فضای اسلامی باشد که نیست.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم، در همایش وحدت حوزه و دانشگاه که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند برگزار شد، تصریح کرد: وحدت حوزه و دانشگاه برکات و دستاوردهای زیادی را برای نظام اسلامی در جهت تامین استقلال و پیشرفت های علمی و معنوی کشور، اجرای مطلوب برنامه ها و حاکمیت قانون و قانون گرایی، ارائه چهره خدمت گذار از دولت اسلامی، بسته شدن راه بر عناصر نفوذی و تربیت نسل جدید و دانش آموخته متعهد به مبانی اسلامی را به همراه داشته است.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه نباید لحظه ای از فعالیت های دشمن غافل باشیم، گفت: جوانان و مجموعه های سیاسی باید آگاه و آماده باشند تا میدان را برای دشمن آماده نکنند، چرا که اگر غافل شویم دشمن ضعیف زهر خود را خواهد ریخت.
وی با اشاره به اینکه امروز دشمن سه نوع فشار علیه جمهوری اسلامی ایران دارد، گفت: فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی از جمله توطئه های دشمن علیه انقلاب اسلامی است.
استاد برجسته حوزه علمیه ادامه داد: اگر ما از پیشرفت های هسته ای و موشکی و اقتدار نظامی و نفوذ خود در منطقه دست برداریم دشمن دیگر با ما کاری ندارد.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه باید روز به روز پیشرفت کشور رادر حوزه های اقتصادی و عرصه های مختلف بالا ببریم،تصریح کرد: اگر در عرصه های گوناگون به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کرده بودیم، وضع بهتری داشتیم، ایشان ۲۷ سال قبل نسبت به تهاجم، شبیخون و ناتوی فرهنگی و سپس جنگ نرم دشمن هشدار دادند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: ایشان در زمینه اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید ملی و بالا بردن فرهنگ مصرف داخلی نیز بیاناتی داشتند و بیش از ۱۰ سال است که ایشان به این مسائل تاکید دارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز