روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 644
  • 721
  • 1,335,566
جوان مسیحی اوکراینی در حرم منور رضوی مسلمان شد

جوان مسیحی اهل کشور اوکراین با حضور در حرم مطهر رضوی مسلمان شد.
«آرتور لازدینش» جوان ۲۷ ساله اهل کشور اوکراین که پیش از این مسیحی کاتولیک بود با حضور در حرم مطهر رضوی با ادای شهادتین، مذهب تشیع را برگزید.
وی درباره شیوه آشنایی خود با اسلام گفت: قبل از آشنایی با خانواده همسرم در مورد اسلام نمی‌دانستم و با توجه به تبلیغات سوء رسانه‌های غربی تمایلی به شناخت این دین نداشتم اما این آشنایی موجب شد تا عقیده‌ام نسبت به اسلام تغییر کند.
آرتور با تاکید بر اینکه رسانه‌های خارجی هیچ‌گاه چهره واقعی اسلام را نشان نمی‌دهند و همواره سعی می‌کنند تا واقعیت‌های این دین را خلاف واقع جلوه دهند، عنوان کرد: بعد از آشنایی بیشتر با مسلمانان و اعمال و رفتار آن ها جذابیت این دین برایم بیشتر شد و حس درونی من را ترغیب کرد تا بیشتر بدانم.
این جوان تازه مسلمان اسلام را دین تعادل ذکر کرد و گفت: آنچه که من در دبی دیدم اسلام واقعی نبود و بعضی افراد در دین افراط می‌کردند و از اسلام واقعی دور بودند. همسرم که یکی از فرزندان خاندان پیامبر اکرم(ص) است با صحبت‌هایی که در مورد مذهب تشیع داشت، من را بسیار علاقه‌مند و شیفته اهل بیت(ع) کرد.
در پایان این مراسم از سوی اداره زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی که زمینه این تشرف را فراهم کرد، یک جلد قرآن نفیس چند زبانه و هدایای معنوی به این جوان تازه مسلمان اهدا شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز