روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 381
  • 753
  • 1,437,283
جولان مرگ آفرینان در میان گذر های تبریز

راننده های مرگ آفرین در جاده های میان گذر پاسداران و شهید کسایی تبریز با جان و روان مردم بازی می کنند.
شهروندان از فرمانده پلیس راه آذربایجان شرقی و راهنمایی رانندگی تبریز می خواهند گشت‌های محسوس و نا محسوس خود را در ساعت های پر ترافیک این دو میان گذر مستقر کنند، زیرا نصب چند دوربین ثابت و محدود ثبت کننده سرعت غیر مجاز نتوانست راننده های مرگ آفرین را مهار کند.
این شهروندان مدعی اند، هر چند مردن حق راننده مرگ آفرین است اما معمولا چنین افراد بی فرهنگ و روانی اغلب باعث آسیب جسمی، روحی و مالی دیگران می شوند و پلیس پیشگیری باید بر اساس وظیفه ذاتی با چنین جرایم مشهود که روز به روز در حال افزایش است برخورد جدی تری نماید.
مردم تبریز روزانه شاهد قانون شکنی ، ایجاد رعب و وحشت ، حرکت های نمایشی، لایی کشی و سبقت از راست حتی تریلی ها با سرعت گاها ۱۳۰ کیلومتر در ساعت در دو میان گذر بدون خط کشی، غیر استاندارد و کم عرض پاسداران و شهید کسایی هستند.
شهروندان نگران و مضطرب از دست راننده های مرگ آفرین (گاها مست و معتاد) خواهان استقرار پلیس با دستگاه آزمایش الکل و اعتیاد در مسیر این دو میان گذر هستند تا در صورت مشاهده و یا اعلام مردمی به تلفن ۱۱۰ پلیس برخورد قانونی سریعتر و پیشگیرانه ای صورت گیرد.گزارش از : پیمان پاکمهر

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز