روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 279
  • 407
  • 1,282,510
حاتمی: منصوریان و رحمتی با هم دوست باشند

فرزاد حاتمی مهاجم تیم تراکتورسازی از موفقیت در دیدار حساس مقابل نفت کاملا خرسند است.
حاتمی درباره پیروزی گفت: برد خوبی در آخرین بازی نیم فصل به دست آوردیم و خداراشکر سه امتیاز را به دست آوردیم. هم ما و هم تیم نفت خسته بودیم، آنها تیم جنگنده ای بودند و توانستند بازی خوبی ارائه دهند.
مهاجم تراکتورسازی درباره زمین ورزشگاه تختی هم گفت: زمین تختی خراب است و گل آلود بودن آن باعث شد تا نفس زیادی از بازیکنان گرفته شود.
وی درباره تقویت تیم تراکتورسازی و ادامه رقابت این تیم با پرسپولیس بر سر کسب قهرمانی گفت: خدا را شکر دو بازیکن خوب پرسپولیس هم به جمع ما پیوستند و باعث تقویت تیم ما شدند، هر دو بازیکنان موفق و خوش اخلاق با تکنیکی هستند و به امید خدا با تقویت تیم می توانیم به عنوان قهرمانی برسیم. اگر می توانستیم امتیازات داخل خانه را کامل بگیریم اکنون با حداقل ۳۷ امتیاز در صدر قرار داشتیم اما کاری نمی شود کرد فوتبال همین است.
حاتمی در پایان در رابطه با نظر در مورد مهدی رحمتی و کری که با او چند هفته پیش خوانده بود گفت: در گلرهای ایران هیچ کسی از مهدی رحمتی به من نزدیکتر نیست، هم او و هم علی منصور را بسیار دوست دارم فهمیدم میانه شان شکرآب شده است، اگر این دو رابطه خوبی با هم داشته باشند موفقیت استقلال اصلا دور از ذهن نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز