روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 539
  • 899
  • 1,048,956
حادثه اهواز نشانه ضعف دشمن در برابر قوای نظامی ایران است

سردار اصغر عباسقلی زاده ، جانشین فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در جمع رزمندگان و ایثارگران میانه با اشاره به حادثه تروریستی اهواز، آن را نشان از ضعف دشمن در رویارویی با قوای نظامی ایران دانست و گفت: دشمن آنقدر مستاصل شده که به گروهک ها و تروریست های ناتوان متوسل شده است.
وی با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس، متذکر رشادت ها، ایثار و فداکاری های شهدا و خانواده های آن ها شده و اظهار کرد: این خون مطهر شهداست که حافظ انقلاب بوده و تمامی فتنه های دشمن را خاموش می کند.
جانشین فرمانده سپاه آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهدا راه رسم زندگی را از مولا اباعبدالله الحسین(ع) آموخته و مسیر آن ها را انتخاب کردند و هرکس که چنین مسیری را انتخاب کند، راه را به درستی شناخته، تکلیفش را فهمیده و هرگز امام و ولایت را تنها نمی گذارد.
سردار عباسقلی زاده رزمندگان اسلام را مظهر اقتدار و وفاداری معرفی و بیان کرد: شما رزمندگان اسلام توانسته اید با تکیه بر قدرت ایمان و ولایت مداری خود از تمامی صحنه های خطرناک و فتنه ها، سربلند بیرون آمده و ایمان و وفاداریتان را به اسلام و انقلاب در عمل ثابت کنید.
وی امنیت، اقتدار، سربلندی و عزت کشور در دنیا را مدیون فداکاری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست و افزود: دشمن شما را به خوبی شناخته و می داند که یارای مقابله رویارو با شما را ندارد و با فتنه انگیزی و تفرقه اندازی می خواهد مردم را از ولایت و نظام جدا و با ایجاد حرکت های تروریستی، کشور را ناامن کند.
جانشین فرمانده سپاه آذربایجان شرقی اضافه کرد: تلاش دشمن یا با توطئه مذاکره، جنگ فرهنگی و اقتصادی، مایوس کردن مردم را نسبت به نظام است ولی هرگز نخواهد توانست و رمز پیروزی در برابر او تنها حفظ وحدت و اطاعت محض از رهبری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز