روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 704
  • 721
  • 1,335,626
حاضریم ۳ شیفته برای تکمیل ساماندهی مقبره الشعراء کار کنیم

شهردار منطقه ۱۰ تبریز می‌گوید: اگر پول تزریق شود بیش‌تر از یک سال از تکمیل پروژه مقبرهالشعرا باقی نمانده؛ ما حاضریم ۳ شیفته کار کنیم و ۴ سال است با تمام وجود روی آن وقت گذاشته‌ایم تا برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ آماده شود .
شهردار منطقه ۱۰ تبریز در پاسخ به این سؤال که پروژه اول این نهاد در اطراف بنای یادبود، چه زمانی به اتمام می‌رسد تاکید می‌کند: هیچ مسئولی نیست که شب و روز در فکر آنجا نباشد ولی عظمت پروژه به حدی است که کمبود منابع مالی گریبان گیر ما شده و حتی برای جمع آوری زباله‌ها، پرداخت حقوق کارکنان و رسیدگی به فضای سبز منطقه ۱۰ شهرداری تبریز با مشکل مواجهیم .
در چنین شرایطی که طرح به‌گونه‌ای از ردیف اعتبارات ملی خارج شده و دولت نیز با واگذاری کار به شهرداری تبریز، از تزریق بودجه امتناع می‌ورزد و نهایتاً شهرداری هم اذعان می‌کند که به دلیل کمبود مالی قادر نیست طرح را در آینده نزدیک تکمیل کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز