روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 120
  • 753
  • 1,437,022
حبـس گـروگـان در صندوق عقب خودرو

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از رهایی فرد ربوده شده ای خبر داد که در طول مدت اسارتش ، توسط آدم ربایان در داخل صندوق عقب یک خودرو سواری نگهداری شده بود .
سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت: روز چهارشنبه۱۴ آذر پرونده ای از دادسرای جنایی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن خانم جوانی به همراه برادر همسرش به اداره یازدهم مراجعه کرد و عنوان داشت : از طریق تماس فردی ناشناس به من و برادرشوهرم اعلام شده است که همسرم به نام بهمن ( ۳۳ ساله) ربوده شده و آدم ربایان در قبال رهایی اش درخواست پول دارند .
همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده آدم ربایی ، آدم ربایان طی چندین تماس تلفنی با برادر و همسر بهمن درخواست مبلغ سنگینی پول از خانواده ی وی کردند که نهایتا به دریافت مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان رضایت داده و تهدید کردند که در صورت عدم پرداخت پول از سوی خانواده بهمن او را به قتل می رسانند .
کارآگاهان اداره یازدهم در تحقیقات از خانواده بهمن اطلاع پیدا کردند که وی با خودرو شخصی MVM خود از خانه خارج شده است که بلافاصله با انجام اقدامات ویژه پلیسی ، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی موفق به شناسایی محدوده تردد خودروی MVM متعلق به بهمن در منطقه سعادت آباد شدند.
سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، با اعلام خبر رهایی فرد ربوده شده طی یک عملیات پلیسی در منطقه شمال شهر تهران بزرگ گفت : با شناسایی محدوده ی تردد خودرو متعلق به فرد ربوده شده ، چندین تیم عملیاتی در معاونت مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد و این مناطق تحت کنترل و مراقبت نامحسوس قرار گرفت و سرانجام ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۶ آذرماه ۱۳۹۷ خودرو MVM در حین تردد با یک نفر سرنشین در منطقه سعادت آباد شناسایی شد. بلافاصله کارآگاهان اداره یازدهم جهت توقف خودرو وارد عمل شده اما راننده MVM با اطلاع از حضور پلیس در محل اقدام به فرار کرد که کارآگاهان با رعایت قانون بکارگیری سلاح وارد عمل شده و خودرو MVM مورد استفاده از سوی آدم ربایان را از قسمت لاستیک خودرو مورد هدف گلوله های خود قرار داده و راننده ی آن نیز به ناچار مجبور به توقف شد . با توقف خودرو MVM ، راننده ی آن به نام کامران ( ۴۰ ساله) دستگیر و در بازرسی از صندوق عقب خودرو “بهمن” با دست و پا و دهان بسته شده نجات پیدا می کند .
حبس گروگان در صندوق عقب خودرو به دلیل نداشتن مکان
“بهمن” پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی در اظهارات در خصوص نحوه ی ربوده شدنش توسط آدم ربایان گفت : بنده تولیدی کابینت سازی دارم ؛ روز چهارشنبه صبح بود که فردی ناشناس با من تماس تلفنی گرفت و ضمن معرفی خود به عنوان مشتری مدعی شد که قصد سفارش چندین کابینت برای چند مجتمع آپارتمانی را دارد و به این بهانه با من برای دیدن چند مجتمع ساختمانی قرار ملاقات گذاشت ؛ ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه از خانه خارج شدم تا به محل قرار خود با مشتری در منطقه اوین بروم ؛ دقایقی در محل قرار در منطقه اوین منتظر بودم تا اینکه مشتری طی تماس تلفنی ضمن عذرخواهی مرا به دفتر کارش در منطقه کن دعوت کرد اما زمانیکه به منطقه کن رسیدم ، ناگهان سه نفر وارد ماشین بنده شده و با ضرب و شتم و تهدید به کشتن مرا به داخل صندوق عقب ماشین خودم انداخته و دست و پا و دهان و چشمانم را بستند ؛ طی این مدت نیز که در اسارت آنها بودم ، در داخل صندوق عقب قرار داشتم تا نهایتا توسط پلیس نجات پیدا کردم .
سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: تحقیقات از متهم دستگیر شده جهت شناسایی و دستگیری دیگر اعضای گروه آدم ربایی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و فرد ربوده شده نیز در صحت و سلامت کامل به اعضای خانواده اش تحویل داده شد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز