روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 465
  • 773
  • 1,386,698
حبیبی از برگزاری اردوی تیم ملی هندبال در تیرماه خبر داد

مربی تیم ملی هندبال گفت‌: دومین مرحله اردوی تیم ملی هندبال بعد از اتمام دوره مربیگیری بین المللی بدنسازی و در تیرماه آغاز می شود.
علیرضا حبیبی در گفت‌وگو باخبرنگاران، در مورد دومین مرحله اردوی تیم ملی هندبال اظهار کرد: قرار بود دومین مرحله اردو را به زودی برگزار کنیم اما به این دلیل که مصادف با ایام ماه مبارک رمضان و شب‌های لیالی قدر بود به بعد از این ایام موکول شد. به امید خدا بعد از اتمام دوره مربیگیری بین‌المللی بدنسازی دومین مرحله اردو آغاز می‌شود.
مسئول کمیته آموزش فدراسیون هندبال در خصوص این دوره بین المللی تخصصی بدنسازی گفت‌: این دوره پنج روزه با هدف تعلیم و تربیت مربیان بدنساز و آشنایی با متد روز برگزار می‌شود. مدرس این دوره پروفسور Alain Quintalle مدرس و مربی بدنساز تیم‌ ‌ملی فرانسه که تجربه چندین دوره قهرمانی جهان و المپیک را در کارنامه دارد برگزار خواهد شد.
او به حضور ملی پوشان در این دوره اشاره و بیان کرد: در این دوره تخصصی از ملی‌پوشان تهرانی یا ملی‌پوشان که برای اقامت در تهران مشکلی نداشته باشند، به عنوان بازیکن‌های حاضر در کمپ تمرینی استفاده خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز