روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 767
  • 1,066
  • 1,388,835
اشتغال پایدار روستاییان با توسعه گردشگری

نماینده مردم شهرستان های مراغه وعجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری یکی از مهمترین بخش های اشتغالزایی است و با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری در روستاها، می توان به اشتغال پایدار در روستاها دست یافت.
علی جلیلی  در همایش دهیاران شهرستان             عجب شیر با اشاره به وجود آثار تاریخی متعدد و مناطق گردشگری بکر در شهرستان، اظهار کرد: شکوفایی این قابلیت ها و توسعه اماکن تفریحی و گردشگری، نیاز به توجه بیشتر مسئولان و پیگیری دهیاران دارد.
وی به وجود ۱۱۲ اثر تاریخی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: وجود جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوان در عجب شیر، این شهرستان را به یک منطقه مستعد برای توسعه صنعت گردشگری و اکوتوریسم تبدیل کرده است.
جلیلی از دهیاران در روستا ها به عنوان رابط بین مردم و مسئولان نام برد و گفت: دهیاران با هوشیاری تمام مشکلات را به گوش مسئولان برسانند تا مسئولان با رفع مشکلات، زمینه توسعه روستاها را فراهم کنند.
نماینده مردم شهرستان های مراغه و عجب شیر افزود: با توسعه گردشگری و با افزایش حوزه کار آفرینی و اشتغال روستایی، می توانیم قدم های محکم و استواری در بخش توسعه روستایی برداریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز