روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 338
  • 351
  • 1,279,871
حدادی: به‌زودی تمریناتم را شروع می‌کنم

پرتابگر دیسک کشورمان که شهریور ماه زانوی آسیب‌دیده خود را در آلمان جراحی کرد، پس از طی کردن دوران نقاهت و فیزیوتراپی دوشنبه گذشته دویدن را در برنامه خود قرار داد.
احسان حدادی که شهریور ماه در آلمان تحت عمل جراحی قرار گرفت، اظهار داشت: طی این مدت تمرینات فیزیوتراپی را انجام داده و از امروز هم دویدن را در دستور کار قرار دادم. بعد از ۳٫۵ ماه امروز دویدم. از اینکه بعد از جراحی تقریباً سنگینی که داشتم به این مرحله از آمادگی رسیده‌ام، خوشحالم.
پرتابگر دیسک ایران که در دو المپیک لندن و ریو حضور داشت، خاطرنشان کرد: دوره فیزیوتراپی خوبی را در ایران پشت‌سر گذاشتم و در حال حاضر هم وضعیت به نسبت خوبی دارم. با توجه به شرایطی که امروز به هنگام دویدن داشتم، می‌توانم بگویم به‌زودی تمریناتم را از سر می‌گیرم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز