روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 623
  • 420
  • 1,436,079
حذف بروکراسی غیر ضروری در دستور کار شهرداری تبریز

شهردار تبریز گفت: ساز و کار اجرای در شهرداری تبریز وارد فاز جدیدی شده است و برای تحقق کاهش هزینه ها و بروکراسی غیر ضروری را در دستور مناطق و سازمان ها قرار دادیم.
به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در جریان بازدید خود از ساختمان مرکزی شهرداری منطقه دو تبریز بر تسهیل و تسریع اجرای بروکراسی ها، تاکید کرد و افزود: کاهش دفعات مراجعه متقاضیان در طول مراحل اخذ پروانه و سایر خدمات شهرداری رویکرد اصلی شهرداری تبریز قرار داده ایم.
وی اظهار داشت: با توجه به تاثیر منفی شرایط اقتصادی در حجم ساخت و سازها، شهرداری تبریز توانسته بدون دریافت وام بانکی هزینه ها و منابع مالی اجرای پروژه های مختلف را تامین کند.
شهین باهر ادامه داد: برخلاف ادوار گذشته پروژه های عمرانی شهرداری باید پیوست فرهنگی و زیست محیطی نیز داشته باشد تا از هزینه تراشی های اضافی بعد از بهره برداری جلوگیری شود.
شهردار تبریز اضافه کرد: تسهیل ورود بخش خصوصی در اجرای پروژه های مختلف شهرداری با هدف ایجاد درآمد پایدار برای طرفین یکی از دستاوردهای بزرگ رویداد گردشگری تبریز ۲۰۱۸ است و برای برون رفت از معضلات کمبود منابع مالی از این فرصت نهایت استفاده را بکنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز