روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 470
  • 582
  • 997,213
حذف عجیب نام سید عباسی از لیست مربیان تیم ملی والیبال در بازی های آسیایی

فدراسیون والیبال اسامی ۱۸ بازیکن را به همراه کادر فنی تیم ملی والیبال برای حضور قدرتمند در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را برای بار دوم منتشر کرد و اعلام شد تمرین‌های ملی‌پوشان والیبال از ۲۶ تیر آغاز می‌شود.
در لیست منتشر شده از سوی فدراسیون والیبال ایگور کولاکوویچ به عنوان سرمربی هدایت والیبال ایران در بازی‌های آسیایی را بر عهده دارد اما باز هم ناهماهنگی‌ها و شاید برخی فشارها کار دست فدراسیون والیبال داد چرا که در خبر منتشر شده نام‌های پیمان اکبری، دراگان کوبیلسکی، سعید رضایی، کامبیز یعقوبی، پویا عزیزی و جهانگیر سید عباسی در بین اعضای کادر فنی دیده شد.
سید عباسی پیش از این سرمربی تیم ب بود و قرار بود تیمش به بازیهای آسیایی اعزام شود اما در تصمیمی پرحاشیه، تیم اصلی جایگزین تیم ب شد. پس از آن فدراسیون نام سید عباسی را در کادر فنی اعزامی به بازیهای آسیایی قرار داد اما پس از گذشت تنها ۱۰ دقیقه از انتشار این خبر در سایت، فدراسیون والیبال در اقدامی عجیب نام جهانگیر سید عباسی را از لیست کادر فنی حذف کرد که این حرکت باعث تعجب اهالی والیبال شد.
حال باید این سوال را از مسئولان فدراسیون والیبال و روابط عمومی این فدراسیون پرسید که آیا هنوز همان جاسوسی که به زعم روابط عمومی در فدراسیون والیبال حضور دارد باعث این ناهماهنگی است؟ یا واقعا عدم هماهنگی بین بخش‌های مختلف فدراسیون والیبال و فشارهای بیرونی باعث بروز چنین اتفاقاتی است؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز