روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 182
  • بازدید دیروز: 1,605
  • کل بازدید ها: 841,130
حراست باید نقش مرجع در محیط اداری داشته باشد

مدیرکل حراست شهرداری تبریز گفت: حراست باید نقش مرجع در محیط اداری داشته باشد و اجازه ندهد اختلاف سلیقه‌ها، مجموعه را از اهداف سازمانی دور کند.
به گزارش شهریار، یوسف سلامی در نشست مدیران حراست شهرداری تبریز که با حضور مدیرکل اطلاعات استان، شهردار تبریز، مدیرکل حراست استان و مدیران و کارشناسان موضوعی اداره‌کل اطلاعات استان برگزار شد، خاطرنشان کرد: باید با تعصب سازمانی، تمام تلاش خود را صرف حاکم‌ساختن ضابطه و ایمن‌سازی فضای خدمتگزاری کنیم و توجه داشته باشیم که نخستین ماموریت حراست، صیانت از سرمایه‌های انسانی است.
وی ادامه داد: عوامل انسانی، مهم‌ترین سرمایه هر سازمان است که خسارات آن، قابل جبران‌‌ نیست؛ از این رو، حراست هر مجموعه باید به فراخور وظایف تخصصی، با شناخت توانمندی‌ها و تبادل افکار، از زمینه‌های تخلف و سستی عوامل انسانی پیشگیری کرده و انگیزه‌های خدمت مجموعه را افزایش دهد؛ این وظیفه در وهله دوم، باید معطوف امکانات و سرمایه‌های مادی شود.
سلامی، جابجایی مسئولیت‌های اجرایی را یک موضوع طبیعی و اجتناب‌ناپذیر توصیف کرد و افزود: هر مسئولیت جدید، حامل فضای جدیدی است که انگیزه‌های خدمتی افراد را تقویت می‌کند.
مدیرکل حراست شهرداری تبریز، با اشاره به در پیش‌بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورا در سال آینده، گفت: مجموعه حراست مناطق و سازمان‌ها باید با حساسیت ویژه، از امکانات مادی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌ها حفاظت کنند.
وی همچنین از حضور و توجه ویژه مدیرکل اطلاعات استان، شهردار تبریز، مدیریت حراست‌کل استان و مدیران و کارشناسان موضوعی اداره‌کل اطلاعات استان قدردانی کرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز