روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 372
  • 1,001
  • 1,356,711
حسام آشنا، انتقام خواهیم گرفت

حادثه تلخ و تروریستی زاهدان که منجر به شهادت ۲۷ تن از پاسداران انقلاب اسلامی کشورمان گردید ، به قدری تلخ و تاثر برانگیز بود که مجالی برای بهره برداری سیاسی یا شوخی و مزه پراکنی و .. را باقی نمی گذاشت. همه ملت ، حتی کسانیکه با خود نظام جمهوری اسلامی هم زاویه فکری دارند ، متاثر و ناراحت شدند. ناراحتی ای که جز با گرفتن انتقام التیام نخواهد پذیرفت . حال در این وانفسا، به یک باره مشاور نادان فرهنگی رییس جمهور که گفته میشود در بسیاری از حوزه های مدیریتی کشور دخل و تصرف های نابجایی دارد به تروریست ها پیام حماقت انگیزی توئیت میکند و مینویسد: ما دنبال انتقام نیستیم و فقط دیه باید بگیریم. او بعد از اینکه با واکنش های تندی هم از سوی چپ و راست سیاسی و هم از سوی مردم و نخبگان جامعه مواجه گردید در توئیت های بعدی تلاش کرد تا مثلا اشتباه خود را جبران کند که بازهم فضاحت آفرید. در خصوص اظهارات این مقام مسئول دو نکته وجود دارد.
نخست اینکه در منصب دولتی ایشان واقعا کارهای معطل مانده بسیار زیادی وجود دارد که باید به آنها مشغول باشد و از اینکه در همه مسائل، دولت را با چالش مواجه نماید، اجتناب کند. چه اینکه از مسائل امنیتی گرفته تا ورزش و نانوتکنولوژی و .. در دایره توئیت های اینچنینی ایشان قرار دارد.
دوم اینکه ، ایشان باید درک خود از مسائل مهمی چون مبارزه با تروریسم و .. را به قدری بالا ببرد که لااقل در تراز مردم عادی قرار گیرد تا متوجه شود که مواجهه با کسی که کمر به قتل دیگران بسته است جز با روش های امنیتی و سلبی امکان پذیرنیست. با کسی که با پول عربستان و هدایت اسرائیل ۲۷ تن از ارزشمندترین شهروندان این مملکت را که مسئول تامین امنیت کشور هستند را به خون میکشد، چگونه باید برخورد نمود؟ آیا باید به او اطمینان داد که از تعقیب و انتقام معاف هستی؟ آیا باید به آنها با این روش ، چراغ سبز نشان داد که بعد از این اگر دست به چنین کارهایی بزنید دولت و آقای آشنا در برابر انتقامگیری از شما مقاومت خواهند نمود؟
این البته نخستین باری نیست که آشنا با توئیت های بیجای خود هم برای دولت و هم برای ملت هزینه زایی میکند اما باید توجه نمود،در خارج از مرزهای کشور، کسی نمیداند که آشنا را احتمالا در دفتر کارش هم جدی نمیگیرند ، ولی آنها به شخصیت این فرد کاری ندارند و با استناد به جایگاهی که اشغال نموده است در مورد سخنان او قضاوت میکنند.
بنابراین برای جبران مافات، باید از درون خود حاکمیت نهیبی بر سر این آقا زده میشد که آقای آشنا انتقام خواهیم گرفت شما به کار خودتان برسید. پیامی که البته نظامیان کشور به صراحت اعلام نمودند اما ظاهرا، آشنا هنوز با آن آشنا نشده است .

غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز