روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 73
  • 384
  • 1,279,990
حسن رحیمی: به دنبال دومین مدال المپیک هستم

فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم ایران با بیان این که قصد خداحافظی از کشتی را ندارد گفت: قصد دارم پس از پوشیدن دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی و کسب مدال در این رقابت‌ها از دنیای کشتی خداحافظی کنم.
محمد فقیری با بیان این که کماکان قصد دارد به حضور در میادین کشتی ادامه دهد اظهار کرد: ۱۰ روز پیش به‌دلیل برخی مشکلات و گرفتاری‌های شخصی اعلام کردم قصد ندارم دیگر به حضور در دنیای حرفه‌یی کشتی ادامه دهم اما پس از صحبت با مربی‌ام حسن یوسفی افشار و صحبت‌هایی که او با من درباره وضعیت کشتی فرنگی داشت تصمیم گرفتم بسیار جدی به تمریناتم ادامه بدهم تا ان‌شاءالله به دوبنده تیم ملی برسم.
دارنده مدال طلای جوانان آسیا در پاسخ به این سوال که با توجه به غیبت در رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی آیا شانسی برای کشتی گرفتن در انتخابی تیم ملی خواهد داشت یا خیر خاطرنشان کرد: همه می‌دانند در سال‌های گذشته همیشه در هر میدانی که به عنوان عضو تیم ملی حضور داشته‌ام با شرکت در مسابقات انتخابی بوده است. این‌بار هم به قانون انتخابی احترام می‌گذارم. برخی از نفرات دیگر کشتی فرنگی ایران نیز مانند من در این مسابقات حضور نداشتند و از مسوولان تیم ملی می‌خواهم به من فرصت حضور در انتخابی تیم ملی را بدهند.
او با بیان این که قصد دارد تا دو سه سال دیگر کشتی بگیرد گفت: هدفم این است با کسب مدالی خوش‌رنگ از مسابقات جهانی از دنیای کشتی خداحافظی کنم. این توانایی را در خودم می‌بینم و به شدت تمرین می‌کنم تا به هدفم برسم. اشکانی از مربیان فنی، تحصیلکرده و اخلاق‌مدار ایران است که حق کشتی‌گیران را بر اساس قانون رعایت می‌کند. امیدوارم بتوانم با کسب مجوز برای حضور در مسابقات انتخابی به دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی برسم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز