روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
حسینی: انتظار داشتید تراکتورسازی بدون دفاع وسط در لیگ برتر بازی کند؟

سید مجتبی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اردوی ۱۰ روزه تراکتورسازی در تهران، اظهار داشت: اردوی خوبی بود و تمرینات خوبی انجام دادیم. چند بازی تدارکاتی خوب هم برگزار کردیم. کادر فنی در این اردو بازیکنان را بیشتر شناخت و بازیکنان هم بیشتر با تفکرات ما آشنا شدند. تنها بدی قضیه مصدومیت هادی محمدی بود که حال همه را گرفت.
مربی تراکتورسازی لیگ هفدهم را فصلی سخت برای تیمش دانست و عنوان کرد: کار ما امسال واقعاً سخت است. تیمی که یک سال از نقل‌انتقالات محروم باشد و برخی از بازیکنان اصلی‌اش را هم از دست بدهد، قطعاً کار سختی خواهد داشت. تراکتورسازی دو پنجره نقل‌وانتقالاتی را از دست داده که این کار را برایش سخت می‌کند. امسال همه باید کمک کنند.
وی در خصوص شکست تراکتورسازی در دیدارهای دوستانه‌اش مقابل نفت مسجد سلیمان و تیم امید، گفت: زیر فشار تمرینات بودیم و این باخت‌ها زیاد مهم نیست. دیدارهای تدارکاتی برای همین چیزهاست. امسال کار سختی داریم، اما باید صبور باشیم و کار کنیم.
حسینی با اشاره به پس گرفتن عارف آغاسی از تیم امید توسط تراکتورسازی، یادآور شد: باشگاه در این مورد باید صحبت کند، اما آن چیزی من می‌دانم، این است که با توجه به از دست دادن همه دفاع وسط‌هایمان، باید به ما هم حق بدهند. همه مدافعان وسط ما یا آسیب دیدند و یا از تراکتورسازی رفتند. انتظار داشتید بدون دفاع وسط در لیگ برتر بازی کنیم؟!

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز