روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 382
  • 1,054
  • 1,354,772
حضور تبریز در پنجاه‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری برلین (ITB)

شهین‌باهر از حضور شهرداری تبریز در نمایشگاه بین المللی گردشگری برلین خبر داد و افزود: تبریز با مجموعه‌ای از دستاوردها و بسته‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی، در مهم‌ترین رویداد گردشگری جهان حضور یافته‌است.
به گزارش شهریار، شهردار تبریز، با اشاره به این‌که پنجاه‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری برلین (ITB) با شرکت حدود ۲۰۰ کشور جهان برگزار می‌شود، افزود: نمایشگاه برلین (ITB) به عنوان یکی از معتبرترین رویدادهای حوزه گردشگری مطرح است و شهرداری تبریز با همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، حضور فعال در این نمایشگاه دارد.
وی عرضه بسته‌های گردشگری، معرفی جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی و گفتگو با مدیران و فعالان گردشگری را از برنامه‌های عمده حضور شهرداری تبریز در نمایشگاه ITB خواند.
شهردار تبریز ادامه داد: رویکرد کلی شهرداری تبریز در این فرصت مهم، وارد کردن تبریز به برنامه تورگردان‌ها و زمینه‌سازی برای توسعه ارتباطات گردشگری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز