روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 177
  • 665
  • 997,585
حضور خانواده ها فضای ورزشگاه ها را اصلاح می کند

«محمود صادقی» نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: حضور خانواده ها در ورزشگاه های کشور باعث اصلاح شرایط فرهنگی خواهد شد و دلیلی برای مخالفت با این مساله وجود ندارد.
صادقی در خصوص پیگیری پرونده های فساد در ورزش از سوی مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی از علاقه مندان به ورزش سئوال می کنند که چرا این پرونده ها تا کنون به نتیجه نرسیده است در حالی که باید بدانید مجلس قدرت قضایی ندارد و تنها می تواند نتایج تحقیقات خود را به مسئولان قضایی ارایه کند.
وی ادامه داد: مجلس در حد اختیارات خود سعی کرده گام های مثبتی بردارد و به ویژه در بحث حق پخش تلویزیونی تلاش های خوبی را صورت دادیم و کارگروهی برای بررسی دقیق آن تشکیل شده است.
نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور خانواده ها در ورزشگاه ها، گفت: به اعتقاد من دلیلی برای جلوگیری از ورود خانواده ها وجود ندارد و ممانعت از حضور خانواده ها صحیح نیست.
وی تصریح کرد: نباید از کوچکترین زمینه های سرگرمی مردم جلوگیری کرد و باور کنید حضور خانواده ها باعث بهبود فضای ورزشگاه ها می شود و مخالفت با آن رویکرد اشتباهی است.
صادقی اظهار داشت: ورزش ایران توانسته در سالیان اخیر نتایج خوبی بگیرد، اما در کنار توجه به نتایج باید زیرساخت های آن را قوی کنیم تا افراد طبقه پایین جامعه نیز توان استفاده از ظرفیت های ورزشی را داشته باشند.
وی در رابطه با جدایی ورزش از جوانان گفت: اگر جدایی آنها بخواهد حجم دولت را افزایش دهد اتفاق خوبی نیست و این برخلاف سیاست های کلی است اما اگر قرار است توجه به جوانان به صورت خاصی صورت گیرد، اتفاق مثبتی خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز