حضور خانواده ها فضای ورزشگاه ها را اصلاح می کند

«محمود صادقی» نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: حضور خانواده ها در ورزشگاه های کشور باعث اصلاح شرایط فرهنگی خواهد شد و دلیلی برای مخالفت با این مساله وجود ندارد.
صادقی در خصوص پیگیری پرونده های فساد در ورزش از سوی مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی از علاقه مندان به ورزش سئوال می کنند که چرا این پرونده ها تا کنون به نتیجه نرسیده است در حالی که باید بدانید مجلس قدرت قضایی ندارد و تنها می تواند نتایج تحقیقات خود را به مسئولان قضایی ارایه کند.
وی ادامه داد: مجلس در حد اختیارات خود سعی کرده گام های مثبتی بردارد و به ویژه در بحث حق پخش تلویزیونی تلاش های خوبی را صورت دادیم و کارگروهی برای بررسی دقیق آن تشکیل شده است.
نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور خانواده ها در ورزشگاه ها، گفت: به اعتقاد من دلیلی برای جلوگیری از ورود خانواده ها وجود ندارد و ممانعت از حضور خانواده ها صحیح نیست.
وی تصریح کرد: نباید از کوچکترین زمینه های سرگرمی مردم جلوگیری کرد و باور کنید حضور خانواده ها باعث بهبود فضای ورزشگاه ها می شود و مخالفت با آن رویکرد اشتباهی است.
صادقی اظهار داشت: ورزش ایران توانسته در سالیان اخیر نتایج خوبی بگیرد، اما در کنار توجه به نتایج باید زیرساخت های آن را قوی کنیم تا افراد طبقه پایین جامعه نیز توان استفاده از ظرفیت های ورزشی را داشته باشند.
وی در رابطه با جدایی ورزش از جوانان گفت: اگر جدایی آنها بخواهد حجم دولت را افزایش دهد اتفاق خوبی نیست و این برخلاف سیاست های کلی است اما اگر قرار است توجه به جوانان به صورت خاصی صورت گیرد، اتفاق مثبتی خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از