روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 395
  • 384
  • 1,280,312
حضور شهرداری تبریز در نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری

به گزارش شهریار، سعید حاجی زاده با اشاره به آماده سازی غرفه شهرداری تبریز در نمایشگاه شهرسازی تهران، گفت: در طراحی این غرفه از المان های شهر تبریز استفاده و تلاش شده جاذبه های گردشگری و صنایع دستی این کلان شهر نیز به بازدید کنندگان معرفی شود.
حاجی زاده اظهار داشت: حضور در نمایشگاه های مختلف، علاوه بر موضوع تخصصی آن، فرصت مناسبی برای معرفی تبریز به شرکت کنندگان و بازدید کنندگان است.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز تصریح کرد: غرفه شهرداری تبریز با همکاری معاونت شهرسازی و معماری، شرکت توسعه و عمران و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز تجهیز و آماده بازدید شده است.
حاجی زاده با اشاره به اینکه این نمایشگاه، اولین نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری در کشور است افزود: در این نمایشگاه اقدامات انجام یافته شهرداری تبریز در بافت های ناکارآمد شهری، بافت فرهنگی، بافت فرسوده، بافت ناسازگار، بافت روستایی و سکونت گاه های روستایی و ضوابط تدوین شده در این رابطه با حضور کارشناسان مربوط و از طریق توزیع بروشور به بازدیدکنندگان ارائه می شود.
شایان ذکر است، نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری تا ۲۵ دی ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز