روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 193
  • 1,054
  • 1,354,583
حضور شهردار تبریز در بیت « اولین شهید محراب انقلاب اسلامی»

شهردار تبریز به همراه رئیس ‌‌شورای اسلامی شهر، با حضور در بیت ‌شهید ‌آیت‌الله‌ قاضی‌طباطبایی، ضمن گفتگو با فرزند ایشان، یاد و خاطره «اولین شهید محراب انقلاب اسلامی» را گرامی داشت.
به گزارش شهریار، ایرج شهین‌باهر، در این دیدار، با اشاره به مبارزات و مجاهدت‌های شهید آیت‌الله قاضی خاطرنشان کرد: افتخار می کنیم که در شهری زندگی می‌کنیم که متبرک به شهدای محراب است و امیدواریم در عرصه‌های مختلف خدمت و مسئولیت، رهرو شهدای عزیزمان باشیم.
وی یادآور شد: نقش آیت‌الله قاضی در شکل‌گیری مبارزات انقلابی و هدایت‌های کارساز ایشان در تبریز و آذربایجان به ویژه در جریان قیام ۲۹ بهمن ۵۶، ماندگار است.
شهردار تبریز در ادامه با ارائه گزارشی، از رویکردها و برنامه‌های مدیریت شهری، در حوزه گردشگری و آموزش‌های شهروندی اظهار داشت: رفتارها و آموزش‌های شهروندی، ریشه در تعالیم دینی دارد و می‌تواند در صورت استمرار و مداومت، زیرساخت‌های اساسی توسعه شهر را فراهم کند.
شکور اکبرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر، کریم صادق‌زاده عضو شورا و حاجی‌زاده مدیرکل ارتباطات و بین‌الملل شهرداری تبریز در این دیدار حضور داشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز